Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Tokat Okey Oyunu

okeyegir
Tokat Okey Oyunu sayfasına giren 2.271. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  TOKAT OKEY SALONUNDA HEMEN ÜYE OLMADAN BEDAVA OKEYE BAŞLA.

  Tokat ilimiz Karadeniz bölgemizin iç kesimlerinde yer alan ve daha çok Doğu Anadolu bölgesinin karakteristik özelliklerini taşıyan bir şehrimizdir. İç kesimlerde kaldığı için çok fazla bir gelişme kayıt edememiştir. Onun içinde çok fazla gençlerin ve orta yaşlı insanların takılabileceği sosyal aktiviteler bulunmamaktadır. Tokat insanının bu açığını kapatmak ve zaman geçirebilecekleri bir ortam sunmak adına Tokat online okey salonumuzu onlara armağan ettik.

  Sadece Tokat insanına ait olan ve istedikleri zaman girip, okey oynayabilecekleri bir salondur. Bu salon da yönetici olan kişilerde sadece Tokatlı hemşerilerimiz arasında seçilmiştir. Sizde Tokatlı olup da sanal dünya içinde kendinize ait bir yer arıyorsanız Tokat canlı okey salonu, sizin tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Tokat’tan uzun zamandır uzak mısınız? Memleket hasreti mi çekiyorsunuz? Tokat okey sitesi ile tüm bu özlemleriniz son bulacak. Günün her saatinde sadece kendi hemşerilerinizin olduğu sıcak ve samimi bir ortam da, hem sohbet edebilmenin keyfini süreceksiniz hem de aynı zaman da okey oynayarak eğlenebileceksiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense