Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Trabzon Okey Salonları

okeyegir
Trabzon Okey Salonları sayfasına giren 1.496. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Siz de evde boş boş oturmaktan sıkılıyorsanız, oyun oynayarak zevkli anlar yaşamak ister misiniz? Öyleyse ülkemizin en tarihi oyunlarından Okey oyununu tavsiye ederiz. 4 kişi ile oynanan okey oyununda hem sohbet edeyim, hem de oyunumu keyifle oynayım diyorsanız, bizi tercih etmenizde fayda var. Çünkü sitemizde okey odalarını illere göre kategori ediyoruz.

  Örneğin, Trabzon’lular ile veya Trabzon’da bulunanlar ile okey oynamak isterseniz, Trabzon odasına giriş yaparak oyuna katılabiliyorsunuz. Trabzon online okey oynamak için, odaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.

  Trabzon okey salonlarına giriş için yapmanız gereken, sitemize giriş yaptıktan sonra okey salonlarının bulunduğu sayfadan Trabzon’u seçmek. Trabzon odasına girdikten sonra sizler de masa kurarak, ya da kurulmuş masalara katılarak Trabzon’da bulunan hemşerilerinizle, Trabzon’a gönül verenler ile, ya da Trabzon odasında okey oynamayı tercih eden kişilerle okey oynayabilirsiniz.

  Trabzon okey odası, sizlere keyifli bir okey oyunu oynatma amacı ile kurulmuştur. Trabzon okey oyunu oynamak için nezih bir oyun sitesi arayışında iseniz, arayışınıza bizimle son vermiş olacaksınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense