Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Türkiyenin Vazgeçilmez Okey Sitesi.
Türkiyenin Vazgeçilmez Okey Sitesi.

Okey4.Org Sitesi Türkiyenin en vazgeçilmez ve en nezih ortamlardan birine sahip olan okey oynama sitesidir.

Sitemiz üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz okeye canlı olarak katılabilirsiniz, Sitemiz üzerinde birbirinden farklı okey salonlarımız mevcuttur.

Tam size göre, Her kafaya uygun okey salonu var diyebiliriz. Bunları tanımlayacak olurisek şu şekilde tanımlayabiliriz.

Genel Okey salonu ; Bu salon tüm kullanıcılarımıza geçerlidir, daha doğrusu tüm salonlarımız tüm kullanıcılarımız için geçerlidir.

Çat Kapı Okey Salonu ; Okey4.Org Sitesinin 2008 yılından buyana varolan okey salonudur, Burada birbirinden eğlenceli okeyci arkadaşlarımız bulunmaktadır sizede önerebiliriz.

Aşk Adası Okey Salonu ; Kendisinizi Bir aşk adasında hissettiricek olan okey salonu bize göre, Aşk adasın’da düşününki bir deniz manzarasına karşı okey oynamak sizce ne kadar güzeldir.

Aşk Bahçesi Okey Salonu ; Yeşillik ve doğallığın buluştuğu nokta, Aşk bahçesi okey salonu heryer yeşillik ve doğallık, Aşıkların okey salonu, Sizde Eğer bir sevgiliniz var ise bu salonda bir masa açaraktan birlikte okey oynayabilir. Veya tek başınaysanız burada yeni aşklar edinebilirsiniz bize göre.

Ustalar Okey Salonu ; Yılların okeycileri artık okey’de ustaysanız, Kendinizi bir okey ustası olarak görmekteyseniz bu salon tam size göre, Sizin dişinize diş rakipler bu salonda okey oynamaktadır.

Köy Kahvesi Okey Salonu ; Hepimizin bir geçmişi herhangi bir köy’e dayanır bunu hepimiz bilmekteyiz, ve bir şehir hayatı yaşıyor isek köy havasını fazlasıyla özleriz, Köy kahvesi okey salonunda eskileri andıran köy resimleri mevcut, ve köy tadında bir okey çevirebilirsiniz.

Misafir Okey Salonu ; Okey4.Org Sitesinde yeni bir kullanıcısıysanız buradan başlayabilirsiniz, herhangi bir nick belirtmeden giriş yapmak istiyorsanız misafir okey salonumuza giriş yapabilirsiniz.

Hayal Kahvesi Okey Salonu ; Hepimizin oldukça hayalleri vardir, Hayalleriniz ve rüyalarınızı burada anlatabilir burada sohbet edebilir ve okey oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Eski Dostlar Okey Salonu ; Eski dostların okey salonu, Dostunuzla veya arkadaşınızla birlikte bir okey çevirmek el atmak istiyorsanız bu salona girebilirsiniz, Artık eski dostluklar pek ne yazık kolay kurulmuyor, Burada yalnız tam sizin istediğiniz gibi oyuncular var. Bu salonumuzda bulunan oyuncularımızın bir çoğu 25+ yaş üstüdür.

Çınar Altı Okey Salonu ; Bir çınar altın’da oturmak bir ağaç’ın dibinde oturmak kadar güzel bir şey varmı şu dünya’da 🙂 Ben çok severim mesela her hafta sonu bir ağaçın gölgesinde oturmayı, Burasıda o görünümü andıran bir okey salonudur.

Avrupa Okey Salonu ; Gurbetçilerimize özel Eurupa okey sayfamızda mevcuttur, Almanya, Hollanda, Amerika gibi dış ülkelerden olan gurbetçilerimiz için açılmış olan okey salonumuzdur.

Elimizden geldiğince sizlere okey salonlarımız konusunda bilgi vermek istedik, Okey4 tam bizce sizin okey siteniz. Sık kullanılanlarınıza ekleyebilir herzaman buradan okey oynayabilirsiniz.

 

okey salonlari

BİLGİLER
tarafından 28 Nisan 2014 - 21:36 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 3.102 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: