Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
TV Yemek Programları
TV Yemek Programları

Değerli Konuklarımız sizlere şuanda TV’de gündemde olan yarışmalı yemek programları hakkında bilgi vermek isteriz.

Yemekteyiz Anadolu saat kaçta, Misafir ol bana programı ne zaman, Yemekteyiz programları katılım şartları nelerdir, Hepsinin ayrıntıları aşağıda yer almaktadır.

1 – Yemekteyiz Anadolu ;

Yemekteyiz yemek programı ortalama bir kaç yılı aşkın süredir var olan ve Fox TV ekranlarında ekrana gelen bir programdır, Önceden ismi yemekteyiz ismiyle Sadece İstanbul ilinden yarışmacılar katılabiliyordu bildiğimiz kadarıyla.

Şuanda ise Programa Akdeniz, Güney doğu Anadolu, Doğu Anadolu, Karadeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara bölgelerinden yani tüm Türkiye’den yarışmacılar katılabilir.

Başvurularınızı Fox.com.tr web sitesinden yapabilirsiniz.

Yemekteyiz Anadolu programı toplamda 5 kişilik bir yarışmacıdan oluşmaktadır ve hafta içi her gün yayınlamaktadır, Kura seçimiyle belli olan yarışmacılar kendi günlerinde hünerlerini sergilemekteler ve misafirlerini olabildiğince güzel bir şekilde ağırlamakta dırlar.

Yarışmada en çok ilgimizi çeken ve her kez tarafından ilgisini çektiğini düşünüyoruz dikkat edilen noktalar ise şunlar olmalı ;

1 – Yemeklerin Tam pişmiş olması ve lezzeti.

2 – Masa Düzeni (Çatal Bıçak Düzeni ve Tabaklarda ve Bardaklarda leke olup olmaması vb gibi.)

3 – Güler yüz ve hoş görü.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler yarışmacılar için en önemli dikkat ettikleri hususlardır elbette önemli olanlardır.

Yarışmada iyi bir ahçı olmanız şart! ve birazda şansa ihtiyacınız var diye düşünüyoruz.

Yarışmanın her biten gününde yarışmacılar puan verirler çoğunlukla (4-5-6) gibi puanlar verilmektedir. En çok puana sahip olan yarışmayı kazanır ve 10.000 TL ödül çeki almaktadır.

2 – Misafir Ol Bana

Hafta içi hergün Saat 14.00’da Show TV’de sunulmaya başlanan son dönemlerde çıkan bir yarışmalı yemek programıdır, Yemekteyiz programıyla konseptlerinde bazı farklar bulunmaktadır.

Bunları özetleyelim ;

1 – Yarışmaya Çift olarak katılabilirsiniz. (Sevgili veya evli) olmanız gerekmektedir.

2 – Yarışma’da yarışmacılar için hazırlanmış olan güzel bir uygulama olan “Eşinizi Ne kadar tanıyorsunuz?”  uygulamasında 4 soru mevcuttur. 2 tanesi size 2 tanesi ise eşinize sorulur her soru 1 puandır.

3 – Yarışmacıların puanlaması harici yukarıda belirtmiş olduğumuz maddede Eşinizi ne kadar tanıyorsunuz’dan alacağınız puan’da puanınıza eklenmektedir.

4 – Yarışma sonucu sms oylaması yapılır ve sonuç ona göre belli olur.

Sonuç olarak diyebilirizki diğer yarışma programı Yemekteyiz Anadolu’da sadace yarışmacıların vermiş olduğu puanlamaya göre birinci seçilmektedir.

Misafir ol Bana programında ise 3 ayrı uygulama vardır, 1 – Yarışmacıların puanları, 2 – Eşinizi Ne kadar tanıyorsunuz yarışmasında alacağınız puan, 3 – Sms oylaması

Haftanın birincisine çok güzel bir araba hediyesi vardır.

BİLGİLER
tarafından 06 Mayıs 2014 - 17:00 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.611 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: