Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Ünlü Futbolcu Kadın Ayakkabısı Giydi…
Ünlü Futbolcu Kadın Ayakkabısı Giydi…

gervinho ayakkabı

 

 

Kameralara yansıyan magazincilerin gözünden kaçmayan Roma‘ın ünlü futbol yıldızı Gervinho kadın ayakkabısı giydi.

Doğum yeri Fildişi Sahili,26 yaşında genç bir futbolcu olan,pozisyonu sağ açık ve  forvet olan, forma numarası 27, olan Fildişi Sahili‘nin milli takımında oynayan 2005-2007 arası KSK Beveren de 14 gol,2007-2009 da Le Mans da 8 gol atan,2009-2011 arası Lille OSC‘de 28 gol atan 2011-2013 de Arsenal da 9 gol atan ve 2013 de ve hala oynadığı(5 gol attı) Roma takımının başarılı oyuncusu Gervinho İtalya da katıldığı bir davette giydiği o topuklu ayakkabılarla magazin dünyasının konuşulan en çok ismi haline geldi.

Türk takımları ile İtalyan takımları hakkında haber yapan medya olan çizme basını tarafından alay konusu haline gelen ve çok konuşulan Gervinho’nun daha uzun süre Gervinho’nun ayakkabılarını konuşacağa benziyor.

Başarılı futbolcunun bu ayakkabıları giyme sebebi ne bilemeyiz ama imaj için bir erkeğin bu ayakkabıları giymesi oldukça büyük tepkiler almaktadır.Daha doğrusu bir erkeğe yakışmıyor diye düşünülüyor. Gervinho bu yapılan yorumlara ne cevap verir büyük bir merak konusu. Hayranları ve takım arkadaşları Gervinho’nun giydiği topuklu ayakkabılar hakkındayapılan yorumları görünce nasıl tepkiler ve yorumlar gelecek bilmiyoruz ama gündemi Gervinho’nun giydiği kadın ayakkabılar meşgul edeceğe benziyor. Bakalım ünlü futbolcu ayakkabıları hakkında ne gibi açıklamalar yapacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 03 Mayıs 2014 - 13:11 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 946 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: