Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Uşak Okey Salonları

okeyegir
Uşak Okey Salonları sayfasına giren 1.116. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Uşak ilimiz İç Ege Bölgesinde, İç Anadolu Bölgesi ile tam sınırda olan oldukça küçük ve şirin bir ildir. İzmir yolu üzerinde bulunan bu küçük şehrimizde en çok üretilen tarım ürünü haşhaştır. Haşhaşın birçok çeşit pasta ve böreğini de yapan yöre insanı haşhaşla bütünleşmiştir. Ayrıca yine Uşak ilimizin yaz mevsiminde taze sebzelerle yapmış olduğu tarhanası da çok ünlüdür.

  Yöre insanının kendi halinde yaşam tarzı ve güler yüzlü bir profili vardır. Çok büyük bir il olmadığı için de çok fazla sosyal aktivitelere de sahip değildirler. Şimdi yöre insanına bizler sanal dünya üzerinden eğlenebilecekleri ve vakit geçirebilecekleri bir kapıyı aralıyoruz. Uşak Okey Sitesi ile hem okey oynamanın keyfine varabileceksiniz hem de Uşaklı hemşerilerinizle buluşup sohbet edebileceksiniz. Uşak Okey Salonları sadece siz Uşaklı vatandaşlarımızın, internet üzerinde kendine ait bir mekan da rahatça eğlene bilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm sevdiklerinizle ve tanımadığınız hemşerilerinizle tanışıp okey oynamak için tek yapmanız gereken okey salonumuza gelmek.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense