Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

WOODY VE BUZZ İLE OYUNCAK HİKAYESİ OYUNU OYNA

WOODY VE BUZZ İLE OYUNCAK HİKAYESİ OYUNU OYNA oyununu şuana kadar 2.194. kişi oynamıştır.

OYUN HAKKINDA BİLGİLER

WOODY VE BUZZ İLE OYUNCAK HİKAYESİ OYUNU OYNA

Çocuklar kadar büyüklerinde beğenisini ve ilgisini toplayan oyuncak hikayesi animasyon serisi; kovboy woody, uzay kaptanı buzz ve diğer oyuncaklarıyla izlenmeye değer pek çok sahneyi içeriyor. Buzz ve woody arasındaki tatlı rekabet çoğu zaman ev dışında kendilerini bulmaları ile sonuçlanıyor olsada bir çocuk için oldukça eğlenceli oyuncaklar. Flash oyun sitelerinde çoğunlukla beceri kategorisinde bulunan oyuncak hikayesi oyunu oyna ile oyuncakların eğlenceli dünyasında yerinizi alarak heyecanlı bir maceraya giriş yapabilirsiniz.

Çocuklar için hayatı öğrenmenin bir yolu olan oyuncaklar canlandığında olaylar çok farklı bir boyutta gelişiyor. İşte oyuncak hikayesi animasyon filminde de müzede bir gece filminde tarihi eserlerin ve kalıntıların canlanması gibi oyuncaklar herkes gittiğinde canlanıyor ve heyecan başlıyor. Birbirlerinin ayağını kaydırmak için türlü oyunlar yapan kaptan ve kovboy her şeye rağmen çocuğun en sevdiği 2 oyuncak oluyor. Bir çocuk için büyük kavgalar yapan oyuncaklar sorunlu zamanlarda hep birlikte olmayı da çok iyi başarıyor. Filmin ilk bölümünde bitiş sahnesinde çöpe atılmaktan son anda kurtulan kahramanlarımız, birlik olmaları gerektiğini çok iyi anlıyordu.İnternet sitelerinde kategoriler arasında seçilen oyuncak hikayesi oyunu oyna tercihlerinden birinde woody ile oyuncaklar arasında şeker toplayacak, birinde kafese kapatılan oyuncakları kaçıracak bazılarında ise gizli nesneleri en az tıklamayla bulmaya çalışacaksınız. Oyuncakların ve başka eşyaların gizlendiği oyun içerisinde süreyi aşmamaya ve en kısa sürede işlemi tamamlamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Heyecan dolu maceraları ile severek izlediğiniz sinema filmindeki karakterlerin keyifli serüvenlerine oyuncak hikayesi oyunu oyna ile sizde katılacaksınız. Kaptan buzz ile dünyaya yayılan uzaylıları eğlenceli bir şekilde yakalayacak, başı dertte olan kovboy woody’e yardım edeceksiniz. Diğer oyuncaklarla birlikte woody ve buzz önderliğinde otobüsünüzün zarar görmeden şehirde dolaşacaksınız.

Rastgele Oyunlar

tümünü göster