Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
WordPress Temaları
WordPress Temaları

En çok kullanılan wordpress temaları, Kurumsal temalar, Tema arıyorum, Tema bulmak hepsi hakkında detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

WordPress son yılların en popüler blog sistemidir şuanda açıkça söylenebilir ki Tüm Türkiye ve Tüm Dünyanın %70 lik kısmı wordpress teması kullanıyor diyebiliriz. Bundan bir kaç sene öncesine kadar site kuracak olduğumuzda php scriptli admin panelli tasarımlara, html tasarımlara veya özel bir admin panelli script yazılımı yaptırırdık. Ama şuan durum gerçekten çok değişti!

Kurumsal bir site kuruyorsunuz veya normal bir teknoloji veya blog sitesi her ne olursa olsun kurulumu çoğunlukla wordpress olmakta!

WordPress kurulumu çok basit olması yanı sıra çokta kullanışlı olmaktadır, Kurulum için sadece veritabanı oluşturmanız yeterli, wordpress dosyalarınızı attık dan sonra siteye giriş yapmayı deneyiniz ardından sizden veritabanı bilgileri istenilecek tir. veritabanı adı, veritabanı kullanıcı adı ve veritabanı şifresini giriniz ve devam et diyiniz. ardından sizden Blog başlığı ve Admin bilgileri istenilir onları da girersiniz ve kurulum işlemlerini tamamlamış olursunuz.

Daha sonra ise eğer kendi wordpress temanız var ise onu yükleyip ayarlamalarını yaparak kullanabilirsiniz veya WordPress tema sitelerini gezebilir yada google üzerinden aratabilirsiniz, İstediğiniz temada istediğiniz gibi değişikler yapabilirsiniz bana göre kullanımı çok kolay diyebilirim ve istediğiniz her şey wordpress’de mümkün.

Ücretsiz WordPress Bazı Tema Siteleri

www.temakolik.net

www.wptemalari.net

www.ucretsiztemalar.net

Ücretli satın alabileceğiniz WordPress temaları

www.temafabrika.com

www.trendwp.com

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 2 adres’dede ücretli satın alabilceğiniz wordpress temaları mevcuttur, Haber, Blog, Kurumsal, E-ticaret, Portal ve oyun türü temaları mevcuttur.

 

BİLGİLER
tarafından 13 Mayıs 2014 - 19:09 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.941 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: