Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Yalova Okey Salonu

okeyegir
Yalova Okey Salonu sayfasına giren 4.484. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN ÇOK ZİYARET EDİLEN OKEY SALONLARINDAN BİRİSİ YALOVA OKEY ODASI!

  Marmara bölgemizin maalesef ki depremle adını duyuran ve çok can kayıpları yaşayan güzel ilidir Yalova. Depremden sonra yeniden kurulan bu güzel şehrimiz, hem güzel bir yerleşime hem de güzel bir doğaya sahiptir. Bu güzel şehrimizin, güzel insanlarına, acılarını bir nebze olsun unutturmak ve birlikte zaman geçirebilmeleri için imkan sağlamak amacıyla Yalova canlı okey salonlarını açmış bulunmaktayız.

  Yalovalıların bir arada olup, hem zaman geçirmeleri hem de okey oyunu oynaya bilmeleri için açılmış olan Yalova okey oyna salonları, şimdiden tam doluluk seviyesine ulaşmış durumdadır. Sizde Yalovalıysanız ve kendi yörenizin insanları ile bir arada olarak zaman geçirmek istiyorsanız, Okey salonlarımız sizler için bu imkanların hepsini sunacaktır.

  24 saat boyunca kesintisiz okey oynayabileceğiniz ve kesinlikle sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz tek adres. Ayrıca sitemiz yöneticileri de yine sizin içinizden Yalova insanlarından seçilmektedir. Okey turnuvaları sabahlara kadar sürmektedir. Sizde okey oynamanın keyfine varmak ve güzel zaman geçirmek istiyorsanız Yalova okey salonlarına bekliyoruz.

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense