Okey oyna
Yardım Formu

Başlık :
öneri Şikayet Soru Problem Diğer

Adınız :

Eposta :

Mesajınız :

Lütfen Formu Eksiksiz Doldurun

Yardım Hattı

Okey4 Yardım Hattı  Yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda sitemizin ana sayfasından dilediğiniz yeri tıklıyarak probleminizi çözebilirsiniz. Nick (Takma İsim) almak isteyen üyelerimiz Java konusunda destek almak isteyen üyelerimiz salonlara giremiyorum! Acil Yardım diyen üyelerimiz ana sayfamıza bir göz atarak dilediği yeri tıklayıp okuyarak ve iletişim bölümündeki kutucuklarından birini tıklıyarak bize ulaşabilir ve Yardım alabilirsiniz.7/24 Yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.Bu yüzden sizlere daha iyi, kaliteli hizmet verebilmek için. Bizlerde 7/24 sizlerleyiz.

Okey Yardım  Söylebilceğimiz son sözlerimiz, Yalan haberlerle yola çıkma!!Aradığın tüm bilgi burada. Tek site adresimiz okey4.org 'da Durma okey oyna ,oynarken ihtiyaç duyarsan Yardıma Işık olur o anda sana.. Mesajını yollla Yardım hemen yanında.Her Türlü Yardım, Soru ve Önerilerinizin cevabı için lütfen İletişime geçin...

Users  Siz Sevgili Okey oynamayı çok seven Değerli Üyelerimiz.. Her şeyden önce güvenliğiniz bizim için çok önemli olup, bu güvenliği sizlerede hissetdirebilmek için. Şikayet, öneri, salon yönetimi, vip üyelikler, firma reklamlarınız ve daha çok fazlası için kulakdan dolma bilgiler yerine, Lütfen sitemizde en doğru, en sağlıklı bilgiyi edinmek için sadece bizimle iletişime geçin...
İndir  Oyuna başlamak için bilgisayarınızda Java yüklü olması gerekmektedir. Java programını güvenli bir şekilde sitemizden yükleyebilirsiniz.Java proğramınız yok ise okey oyunu çalışmamaktadır.
Dikkat  Okey4.org okey salonlarında site kurallarına uymayıp uygunsuz hareketlerde bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatılabilir ve tarafımızdan üye kayıtlarını kanıt göstermek için saklar.Lütfen site içersinde küfürlü şekilde asla konuşmayın.
Posta  Salon içersinde okey oyunu ile alakalı sorunlarınızı salon Operatörlerinden destek alarak cözüm getirebilirsiniz.Her türlü şikayet ve önerilerinizi mail atarak yada Ziyaretci Defterine not bırakabilirsiniz.Şifrelerinizi ikinçi bir kişiye asla vermeyiniz.

OKEY4
Sitemizdeki içerik ve görsel haklar saklıdır. Kopyalanamaz veya benzeri yapılamaz. Okey4.org
| okey oyna