Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Yozgat Okey Sitesi

okeyegir
Yozgat Okey Sitesi sayfasına giren 2.541. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN KALABALIK VE EN GENİŞ KAPSAMLI OKEY OYUNUNU YOZGAT’DA OYNA
  İç Anadolu bölgemizin iyice doğu taraflarında yer alan, küçük ve kendi halinde olan bir ilimizdir Yozgat. Çok büyük bir gelişmişliğe sahip olamayan bu şehrimizde insanların hayat seviyeleri de orta düzeydedir. Bu güzel yörenin güzel insanlarının hem eğlenmeleri hem de eğlenirken eş, dost, akraba bir arada olabilmeleri için Yozgat canlı okey salonu açmış bulunmaktayız.

  Yozgatlı olup da memleketten çok uzak da ve memleket hasreti çekiyorsanız, bir nebze olsun özleminizi gidermeniz için en doğru adrestesiniz. Yozgatlıların bir arada olduğu ve sabahlara kadar hem okey oynayıp hem de sohbet edebildikleri tek ortam

  Yozgat okey sitesi, Yozgatlının sanal dünya üzerinde ki kendisine ait olan eğlence bazlı tek buluşma noktasıdır. Okey sitemize geldiğiniz zaman sadece okey oynamanın zevkine varmakla kalmayacaksınız, aynı zaman da hemşerilerinizle bir arada olmanın ve onlarla sohbet edebilmenin de keyfine varacaksınız.  Yozgatlılar için açılmış olan okey sitemiz de 24 saat aralıksız olarak okey oynanmakta ve yine aynı şekilde sohbet devam etmektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense