Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Zonguldak Okey Salonu

okeyegir
Zonguldak Okey Salonu sayfasına giren 3.447. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  KARA ELMAS ZONGULDAK’TA OKEY OYNA

  Kömür madenleri ile ünlü, Karadeniz bölgemizde yer alan güzel ilimizdir Zonguldak. Halkın büyük bir bölümü maden işçiliği ile geçimini sürdürmektedir. Madenler de ömür tüketen bu güzel insanlarımızın sanal dünya üzerinde kendilerine ait ve kendilerinden olan bir mekanlarının olması için sitemiz bünyesinde Zonguldak Okey oyna salonu açmış bulunmaktayız.

  Salonumuz da sürekli olarak canlı okey oynanmaktadır ve 24 saat boyunca, gece, gündüz fark etmeksizin okey oynayabilecek oyuncular sizi salonumuz da beklemektedir. Sadece yöre insanına ait olan okey salonumuz da oyuncular da, yöneticilerde yine sizin içinizden olan insanlardır. Okey salonumuza girdiğiniz andan itibaren kesinlikle yabancılık çekmeyeceğiniz, kendinizi Zonguldak da bir arkadaş toplantısı içinde rahat hissettiğiniz kadar huzur bulabileceğiniz bir ortamınız olacak.

  Zonguldak online okey salonu ile doyumsuz okey keyfi yaşayacaksınız. Hem okey oynamak hem de tanıdıklarınızla sabahlara kadar süren dost muhabbetleri yapmak için Zonguldak Okey sitesinden çok daha uygun bir ortamı sanal dünya üzerinden bulmanız imkansızdır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense