Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Ayrılık Acısı?
Ayrılık Acısı?
Ayrılık hepimiz için en zor olan durumdur. Bazen hayatın şartları gereği sevdiklerimizden ayrı kalırız. Mesela okumak için çocuklar anne babalarından, anne babalar çocuklarından ayrı kalır. Yada yaşam koşullarından dolayı doğduğumuz büyüdüğümüz şehirden başka yerlerde yaşamak zorunda kalırız. Ayrılığın birçok nedeni vardır. Ve birçok ayrılık vardır. Geçici ayrılıklar daha kolay atlatılır peki ya geri dönüşü olmayan ayrılıklar.
Mesela eşinizden yada sevdiğinizden ayrıldığınızda ne yapabilirsiniz. Nasıl daha kolay atlatabilirsiniz bu durumu hiç düşündünüz mü?
Uzmanların yapmış olduğu araştırmalara göre biten ilişkide insanların %64 geçmişe takılıp kalıyor. Bu durumu daha az acı çekerek atlatmak için yapmanız gereken şeyleri sizler için araştırdık ve bir araya getirdik.
İlk olarak karamsar ve olumsuz düşünmeyi unutun. Kimse için bu kadar üzülmeye değmez. Ayrıca dünyada sadece o yok yolunuza devam etmek istiyorsanız bunu kabul etmeniz lazım.
Daha önünüze birçok insan çıkacak ve yine mutlu olacaksınız. Aşka inancınızı kaybetmeyin. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendirin. Aşka küsmek işinize yaramaz ve daha fazla acı çekersiniz. Onunla yaşadığınız şeyleri kafanızdan çıkarın. Tamam kabul unutmak öyle kolay olmuyor tabi. Ama unutmamak içinde elinizden geleni yapmayın. Sosyal medyadan gizlice takip etmeyi bırakın, onunla gittiğiniz yerlerden uzak durun bir süre hatta onunla dinlediğini şarkıları dahi unutun. Yeni ve hareketli şarkıları tercih edin. Sizi oylayacak bir sosyal aktivite ile uğraşın. Arkadaşlarınızla zaman geçirin ve eğlenmenin yollarını arayın. Çabalarınız hatırlamak için değil unutmak için olsun.
BİLGİLER
tarafından 18 Nisan 2014 - 21:58 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 3.305 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: