Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Erkeklerin Söylediği Yalanlar
Erkeklerin Söylediği Yalanlar

Kadınlar hep yakalar ama erkekler o basit yalanlarından vazgeçmezler.Ama olsun erkekler yakalanacaklarını bile bile bu yalanları söylemeye devam etsinler ama unutmasınlar ki kadınlar hep bu yalanları yakalacaktır.

Eğer bir erkek size seni arayacağım diyor ise unutmayın ki belki arar yada hiç aramaz biraz zaman verin aramazsa üzülmeyin zaten o lafla size eğer boş zamanın olursa ararım demek istiyor.

Eğer bir erkek size birlikte zaman geçirelim beraber uyuruz sadece sarılıp yatarız diyor ise inanmayın.Bu erkeğin seksi başlatmak için çabasıdır.Eğer yapmadıysa diğer buluşma için şansını artırıyor demektir.Unutmayın ki öbür buluşmada yine böyle diyecektir.

Erkek sen çok iyi birisin, çok iyi ve temiz bir kalbin var,iyilik meleği gibisin diyor ise ayrılmak için zemin hazırlıyor arkasından size ama ben sana layık değilim gibi cümleler kullanıyor ise ayrılmak için bu yalanları söylüyorsur.

Eğer erkek sizinle el ele görünmek istemiyor sizi saklıyor başkalarının yanın da sevgili olduğunuzu saklıyor ise bilin ki bir hesap içindedir yada çekindiği bir şeyler vardır bunu unutmayın.

Eğer erkek size bunu ilk kez seninle paylaşıyorum diyor ise sadece aması size özel olduğunuzu sadece size anlattığı mesajını verebilmek içindir.Belki de kaç kişi ye aynı sözleri demiştir bilinmez.

Aşk bir söz den etkilenmek,hoşlanmak ilk gördüğün de çarpılmak gibi bir duygudur eğer bir erkek ben kolay aşık olmam zaman lazım diyor ise emin olun ki sizden sıkıldığı zaman ben çok çabaladım ama olmuyor sana aşık olamıyorum demek istemiştir.

Evli erkekle ilişkiniz varsa size boşanacağım diyor ise zaman gelecek sizden de aynı şekilde sıkılacak ve aynı eşinden nasıl boşanacağını diyor ise sizde öyle ya aldatacak yada eşine geri dönecektir bunu unutmayın.

 

BİLGİLER
tarafından 10 Mayıs 2014 - 12:46 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.200 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: