Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Evimizin Dekorasyonunda Dikkat Etmemiz Gerekenler!
Evimizin Dekorasyonunda Dikkat Etmemiz Gerekenler!
Hepimiz özellikle de biz kadınlar evimizin görünümünü değiştirmek ve güzelleştirmek için zaman zaman dekorasyonunu değiştirir. Fakat bunu yaparken dikkat etmemiz gereken küçük ayrıntılar vardır. Aksi taktirde yanlış seçimler ile olduğundan daha kötü olmasına neden oluruz. Şimdi size birkaç tiyo vererek evinizin daha güzel görünmesinde yardımcı olmak istiyorum.
-Evimizin olmazsa olmazlarından olay eşyalarından biriside aynadır. Doğru kullanılan aynalar estetiklik ve zenginlik verir. Ayna dekorasyonunda dikkat etmemiz gereken şeyler ise aynalar her zaman ilk olarak amacına uygun kullanılmalıdır. Daha sonra eşyalarla orantılı şekilde olmalıdır. Yani var olan eşyamızın formları ve ölçüsünde olmalıdır.
-Evimizin gösterişini ve şıklığını artıracak eşyalardan en önemlisi de halı ve perdedir. Perde ve halı seçimleri her zaman en son seçilmelidir. Bütün mobilya tamamlandıktan sonra halı ve perde seçimi yapılmalıdır. Eşyaların tonlarına uygun koyu tonlarda, klasik desenlerde perde ve halı seçimleri doğru olmaktadır.
-Hem etkili hemde hoş bir görüntü oluşturmak için aydınlatma çok önemlidir. Evinizin dekorasyonuna göre onu tamamlayacak bir aydınlatma ile muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu da evinizin şıklığına şıklık katar.
-Evinizin görsel şıklığını artırmak için boya ve duvar kağıdı seçimi çok önemlidir. Boya seçiminde açık tonları kullanmak her zaman daha doğrudur. Bu evinize canlılık ve aydınlık katar. Duvar kağıdı seçiminde ise ortamın dekorasyonunu desteklemeniz ve doğru seçimler yapmanız gerekir. Mesela eviniz salon, yatak odası, mutfak gibi bölümlere ayrılır bunu ve dekorasyonunu göz önüne alarak tam olarak yaşatmak istediğiniz görseli sunabilirsiniz.
BİLGİLER
tarafından 21 Nisan 2014 - 13:21 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 844 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: