Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Kadınları Etkilemenin Yolları
Kadınları Etkilemenin Yolları

Bir kadının gözüne girmek istiyorsanız ilk kural kavga ettiğinizde siz onun aramasını beklemeyin,  siz onu arayın bu ona önemli olduğunu, ona değer verdiğinizi, ondan kopamayacağınızın hissini verir.

Kadınlara değerli olduğunu ona kıymet verdiğinizi hissettirin. Eğer bu hissi ona verirseniz emin olun o kadında sizin verdiğiniz değerden bin katı ile size geri döner unutmayın.

Küçük sürprizler yapın. Mesela bir çiçek, bir tane çikolata,küçük bir not,sabah bir öpücük gibi küçük görünen hediyeler kadınları mutluluktan havaya uçuracaktır emin olun.

Ona vakit ayırın.Mesela günde en az 1 saatinizi ona ayırın.Bu sizin içinde iyi olacaktır yorucu bir günün ardından sevdiğinizle olmak, onunla vakit geçirmek  sizi de mutlu edecektir diye düşünüyorum.

Evli iseniz mutfakta yemek yaparken ona yardım etmeniz, sofrayı kurarken bir ucundan tutmanız onu mutlu etmeye yetecektir.Sizde biliyorsunuz ki bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.Bunun için eşinizi mutlu edin ki oda size güzel yemekler yapsın.

Hafta sonları için planları siz yapın.Küçük bir piknik, yada güzel bir yerde yemek,hiç olmadı biraz yürüyüş, beraber vakit geçirin bu hem ilişkinizi güçlendirir hemde birbirinize bağlılığınızı güçlendirir.

Espriler yapın onu güldürün sevdiğiniz kadının gülmesi sizi de mutlu edecektir.

Ona güven verin. İnternet alemindeki şifrelerinizi verin. Zaten belli zaman sonra güven oluşunca sizi sıkmayacaktır.    O güveni vermezseniz çıkmaz bir sokağa girersiniz kavgaların ardı arkası gelmez.

Yalan söylemeyin. Aslında kadınlar yaratılış gereği ince düşünen, zarif, kırılgan bir yapıya sahiptirler. Eğer onu kırmaz, güvenini yitirmezseniz birazcıkta değerli olduğunu hissettirirseniz sizin için her şeyi yapacaktır.Sizi bırakmayacak ve sevgisi hiç azalmayacaktır.

 

BİLGİLER
tarafından 25 Nisan 2014 - 22:21 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 946 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: