Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kime Nasıl Hediye Alınmalı!
Kime Nasıl Hediye Alınmalı!
İnsanlar birbirini mutlu etmek için özellikle özel günlerde hediyeleşirler. Ama yanlış hediye seçerek istediğimiz tabloyu çizemez ve yeterli derecede mutlu edemeyiz.
Hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz peki.
İlk olarak hediye alacağımız kişiyi yeterli derecede tanımamız gerekir onun nelerden hoşlandığını bilmek bize fazlasıyla yardımcı olur. Hediye alırken alıcağnız kişinin karakterine göre hediye seçmek size çok yardımcı olacaktır. Mesela hedie alacağınız kişi cana yakın coşkulu ve dışa dönük ise ona alacağınız hediyeler ilginç ve değişik şeyler olabilir. Yani onun ruhunu yansıtacak çoğu kimsede olmaya tarza sahip kıyafet yada aksesuar alabilirsiniz.
Yada hediye alacağınız kişi içe dönük, derin düşünceli ve abartılardan hoşlanmayan biri ise hediye alırken seçtiğiniz ürünler göze batmayan abartısız şeyler olursa çok daha memnun olacaktır. Havalı olmayan fakat bir ağırlığı kalitesi olan ürünlerden yana olmalıdır seçimleriniz. Yada güçlü ve kararlı bir karaktere sahip birine hediye alacaksanız bilmelisiniz ki onlar lider doğar, dışa dönüktür ve yapıcıdır.  Böyle kişiler özen gösteren ve ilgi uyandıran şeylerle çok daha memnun olurlar. Mesela antika bir eşya yada el emeği olan bir şey seçmelisiniz. Yada baskın olmayan bir kişiliğe sahip birine hediye alırken seçimleriniz duygusal yapılara sahip hediyelerden yana olmalıdır. Bu karekter çok iyimser ve duygusal bir yapıya sahip olduğu için ince fikirle düşünülmüş hediyelerden fazlasıyla hoşlanır ve memnun kalır.
BİLGİLER
tarafından 18 Nisan 2014 - 23:08 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.033 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: