Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Partnerimize Seni Seviyorum Demek İçin Ne Kadar Beklemeliyiz?
Partnerimize Seni Seviyorum Demek İçin Ne Kadar Beklemeliyiz?
Hepimiz için en anlamlı sözcük seni seviyorum’dur. Peki partnerimize seni seviyorum demek için ilk onun söylemesini mi beklemeliyiz? İlk seni seviyorum demek için doğru zamanı nasıl anlarız?
İngiltere’de yapılan bir araştırmada erkekler ilk seni seviyorum cümlesini ilk ayda söylüyor. Fakat biz kadınlar biraz daha temkinliyiz bu konuda.
Hepimiz içinde ilk seni seviyorum cümlesi çok özel ve anlamlıdır. Hatta bir çok insan için seni seviyorum cümlesi pahalı hediyelerden bile güzel ve anlamlıdır. Bence ilk seni seviyorum cümlesini kullanırken bu sevgiden emin olmak ve dile getirmekten korkmamak gerekir. Her iki taraf içinde mutluluk sebebi, huzur kaynağı bir cümledir. doğru zaman da doğru şekilde dile getirirsek bu anlamlı cümlenin gücü ve güzelliği iki katına yükselir.
Bu cümleyi sürekli söylemek bir şey ifade etmez. Her söylenildiğinde Hissetmek ve hissettirmek gerekir. İki kelimeden oluşan bu cümle içinde birçok anlam ve duygu barındırır. Cümlenin samimiyeti kadar doğruluğu da çok önemlidir. Sevginizden emin iseniz dile getirmekten ve ifade etmekten korkmanıza gerek yoktur. Partnerinizin bunu bilmek ve hissetmek en doğal hakkıdır. Bu cümle ilişkinizin bağlarını güçlendirir ve ayakta tutar. Bu kadar anlam taşıyan bir cümle çokta ciddidir. Seni seviyorum cümlesi; samimiyeti, aşkı, sevgiyi, mutluluğu ve birçok duyguyu ifade ederken ilişkinizin de ciddiyetini gösterir. Seni seviyorum demek utanılacak bir şey değildir. Yeter ki bunu içten hissedin ve hissettirin.
BİLGİLER
tarafından 16 Nisan 2014 - 23:54 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.159 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: