Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Renkler ve Anlamları
Renkler ve Anlamları

Renkler hayatımızda o kadar önemli bir yer kaplıyor ki kişinin sevdiği renkler aslında onun kişiliğini iç dünyasını yansıtmaktadır.Hatta bazı uzmanlar renklerle bazı hastalıkları önlemek için bazı tedaviler geliştirmişlerdir.Bende burada size bazı renkler ve anlamlarını anlatmaya çalışacağım;

Kahverengi

Oturma gruplarının vazgeçilmez rengi olan kahverengi mükemmeliyetçi düşünen kişilerin rengidir.Herşeyin tam eksiksiz olmasını isteyen kişiler genellikle kahve tonlarını severler.

Mor

Genellikle her yerde kullanılan bu  renk düşünceleri ön plan da olanların sevdiği renktir. Mor asaletin, zenginliğin göstergesi olan bir renktir.

Pembe

Ülkemizde  dişilerin en sevdiği renktir. Bayanların vazgeçmediği bu renk erkeklere o kadar itici gelir ki aşk hayatınızı söndürür.

Yeşil 

Bu renkte başka kişileri hep kendisinin yönetme yeteneğine sahip kişiler tarafından sevilir.Çok dikkatli olan kişilerinde sevdiği renk yeşildir.

Siyah

Mobilyalar da doğru yerde kullanıldığında çok sık görünüm veren bu renk genellikle ölümü de çağrıştıran ve hep cenazelerde gördüğümüz renk olan siyah yerinde kullanıldığında çekiciliğinde rengi olabiliyor.

Beyaz

Beyaz temizliğin ve asaletin rengidir.Ölümü simgeleyen bu renk gelinliklerde yeni başlangıç için kullanılıyor.

Gri

Sessizliği simgeleyen bu renk çoğu kişi tarafından çokça tercih edilmektedir.Hırslı olmasalar da girdikleri işte elinden gelen her şeyi bütün hassasiyeti gösteren kişiler genellikle gri rengi severler.

Mavi

Vücudu dinlendiren bu renk huzur verir.Eğer sinirli iseniz gökyüzüne ve denize bakarak sakinleşebilir siniz.

Kırmızı

Aşırı kırmızı renk sevenlerde sinir yapan bu  renk aşkın rengi olarak bilinir.kıpır kıpır insanlar genellikle bu rengi severler.

Sarı

Neşenin rengi olan bu renk aşkı simgeler.Sarı rengi sevenler genellikle konuşmayı seven herkesle iletişime geçebilen kişilerdir.

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 29 Nisan 2014 - 16:13 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.008 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: