Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Genel Okey Oyun Salonu

okeyegir
Genel Okey Oyun Salonu sayfasına giren 141.392. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  Lütfen Site ve Okey oyunu kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım, Bizlere sayfada yer alan yorum yapın kısmından şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Dünya da En Güzel En geniş çaplı okey mi oynamak istiyorsun ?

  Genel Okey Salonların da Tamamen ücretsiz olarak bedava okey oynamak için okey4.org adresini seçin çünkü en genel ve güncel okey salonları sadece bu adreste sizlerle…

  Değerli Genel Okey Oyun Salonu Kullanıcılarımız sitemiz üzerinden genel olarak herkesle en yüksek kalitede okey oynamak artık sizin elinizde bedava ve hiç bir ücret ödemeden genel okey salonlarına giriş yapın ve okey oynamının tadını çıkarın o halde Okeye Giriş Yap ve Tadını Çıkart !

  Genel Okey Salonu Ne Demek ?

  Genel Okey Salonu herkesin rahat bir şekilde hiç bir ayrımcılık yapılmadan daha rahat ve kullanışlı geniş bir ortamda okey oynamasını sağladığımız güzel ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun salonudur.

  Bu salon üzerinden hem yeni arkadaşlıklar kurabilir hemde genel okey in tadını çıkartabilirsiniz bizler sizlerin daha nezih bir ortamda okey oynaması için genel okey salonu grubumuzu oluşturduk siz hala bu salonlarda oyun oynamadınız mı ?

  o halde içeri girin Okey’e 4 aranıyor !

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

   [GÖKHAN[06 Yorum 20:42 Mayıs 24th, 2018 de Yazılmıştır..

   SLM MERHABA COK qüzel yer tek adresi okey 4 ailesi tşk ederimm cok seviyorum burayı huzurluyum hep burda

   [GÖKHAN[06 Yorum 20:59 Mayıs 24th, 2018 de Yazılmıştır..

   slm merhaba qüzel insanlar okey4 ailesine tşk ederim coq qüzel yer burası seviyorum burayı ben harika yer burası

   [1]_NEFESS Yorum 23:46 Mayıs 24th, 2018 de Yazılmıştır..

   okey 4 sitesini seviyorum))) neşeli seri okeyciler olursa dahada cok sevecegim))) herkeze saygı vesevgilerimle ))) okeyin en eglenceli yerii)) okey4)) özeliklede ustalar salonu))) beklerizz)))

   orko Yorum 22:32 Ağustos 18th, 2018 de Yazılmıştır..

   oplarınız gerekçe yokken bnei salondan attılar nikim orko banımı kaldırın ve hangi gerekçeyle salondan atıldığım bana dermısınız

   admin Yorum 10:54 Ağustos 25th, 2018 de Yazılmıştır..

   slm kasıtlı atılma olmamıştır ve banınız açıtır buyrun giriş yapınız puan yoksa op arkadaşalr yardımcı olur ve puan alırsınız şuan aktif giriş yapabilirsiniz.hayırlı günler

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense