Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Vazgeçilmez Oyun Counter Strike!

Vazgeçilmez Oyun Counter Strike! oyununu şuana kadar 1.420. kişi oynamıştır.

OYUN HAKKINDA BİLGİLER

1998 yılında piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunu, aradan yıllar geçmesine rağmen halen yaygın olarak oynanmaktadır. Özellikle ilk zamanlarda internet kafelerde takım halinde oynanabilmesi oyun severleri oldukça memnun etmekteydi. Günümüz tarihine kadar sevilerek oynanan bu oyun halen popülerlikte ön sıradadır. Geliştiriciler tarafından değişik haritalar yapılarak oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirdiler.

Peki, bu oyun nasıl oynanır? İlk olarak bilgisayarınızda Counter Strike kurulmalıdır. Daha sonra internet bağlantımız var ise online oynayabilmek için SXE adı verilen anti hile koruması programı indirilmelidir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra Sxe’yi açıp Couter strike oyununa giriyoruz. Seçtiğimiz ve oynamak istediğimiz Counter strike sunucusuna bağlanmamız gerekmektedir. Consol seçeneğine basarak connect yazıyoruz ve devamına girmek istediğimiz sunucunun ip adresini yazıyoruz. Artık internet üzerinden Counter Strike oynayabilmekteyiz.

İnternet Bağlantımız Yok?

Bunun için yapımcı firma oyun severleride düşünmüş. Oyuna ekleyebileceğiniz bot ile bilgisayara karşı takım kurup savaşabiliyoruz. Oldukça eğlenceli oyun olan Counter Strike sizlerde bağımlılık oluşturabilir. Çok sayıda yeni oyun üretilmesine rağmen Counter strike rekabette olmaktadır. 1998 yılında üretilen ve halen yaygın olarak oynanan bu oyunu sizlerde seveceksiniz. Ayrıca oyunun 1.6 ve 1.5 sürümleri bulunmaktadır. İki seride yaygın olarak kullanılmaktadır. Counter Strike severler 1.5 ve 1.6 olarak ayrılmış durumdadır. İçeriğinde bilinen hemen hemen en çok kullanılan silahlar bulunmaktadır. M4A1 ve AK-47, sneiper gibi güçlü silahlar da bulunmaktadır. Her adam öldürdüğünüzde 300 $ kazanıyorsunuz.

Rastgele Oyunlar

tümünü göster