Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Artvin Okey

okeyegir
Artvin Okey sayfasına giren 1.394. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ARTVİN OKEY SALONUNUNA KATIL VE BÖLGENDE BİRİNCİLİĞİ SEN AL!

  Artvin ilimiz Karadeniz bölgemizin en doğu noktasında bulunan bir şehrimizdir. Bu ilimizde okuma oranı oldukça yüksektir ve Türkiye’nin en çok okuyan gençlerine sahip bir şehrimizdir. Bu yönden kültürel açıdan kendini geliştirmiş olan bir nesle sahip olan yöre insanın evlerine konuk olduğunuz zaman sohbetlerine doyum olmaz. Son derece sıcakkanlı ve Karadeniz insanının samimiyetini taşımaktadırlar.

  Şimdi bu sıcakkanlı Karadeniz insanlarının, sohbetlerini geliştirebilecekleri ve aynı zamanda da diledikleri kadar okey oynayabilecekleri bir salonları bulunmaktadır. Artvin okey oyna salonlarımız sadece Artvinli vatandaşlarımızın rahatlığı düşünülerek hazırlanmış olup, yine yöre insanının istediği gibi eğlenebilmesine imkan sağlayan bir ortamla ev sahibi olan Artvinli hemşerilerimizi beklemektedir. Artvinli olup da uzun zamandır memleketinize gidemiyor musunuz? Memleket hasretinizi en iyi Artvin canlı okey salonumuz da geçirebilirsiniz. Çünkü Artvin okey salonların da Artvinliler uzun zamandır görmemiş olduğu tüm dost ve akrabalarını görebilme şansına sahip olacaktır. Ayrıca memleketinden olup da hiç tanımadığı insanlarla da burada tanışıp, sohbet etme şansına sahip olacaklardır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense