Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Aşk Bahçesi Okey Oyun Salonu

okeyegir
Aşk Bahçesi Okey Oyun Salonu sayfasına giren 424.560. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  Lütfen Site ve Okey oyunu kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım, Bizlere sayfada yer alan yorum yapın kısmından şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Sevgili Okeyciler

  Aşk’la oyun olmaz ama oyunda Aşk olur diyenler..Neredeler? Tabiki Vip Salonlarından Aşk Bahçesinde..

  Sosyal Medyanın en gözde okey salonlarından olan Aşk Bahçesi Okey salonuna hoşgeldiniz. Google üzerinde bir çok okey salonu var ama bu okey salonu bir başka neden mi ?

  Kimsenin bilmediği ve yaşamadığı hayatı biz sizlere sunuyoruz Çünkü Aşk Bahçesi Cennet Bahçesi gibidir kapılır gidersin ve sonunu düşünmeden yaşarsın hayatı ve herşeyi işte o Aşk ın tadını Aşk Bahçesi Okey Odalarında Yaşayabilirsiniz Belki de Siz Seçilmiş Birisinizdir Neden olmasın ?

  Kimi İnsan Aradığını bulamaz bulduğu zamanda yaranamaz işte bu engellerin sınırını bir okey odasıyla dolduruyoruz artık engel yok Aşk Bahçesi Salonuna Gir Hem okey oyna hem tadını çıkart belki de ruh eşin bu odada seni bekliyordur nerden biliyorsun ?

  Bir gün bir yerde, Aşkımı bulacağımı biliyordum. Ama nerede bunu tahmin bile edemiyordum.. Derken bir site okey4.org sitesi, ve bir salon adı Aşk Bahçesi çıktı karşıma, önce okey oynadık onunla! sonra tanıştık. Ve güzel müzikler eşliğinde okey oynarken yine Aşkımı ilan ettim ona.. Aşk Bahçesi aşkın ve Okey’in tek adresi okey burada oynanır sende okey oyna.

  hiç Bir Üyelik istemeden bu salonlarda keyifli bir şekilde okey oynayabilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

   cüneyt Yorum 09:15 Ocak 21st, 2018 de Yazılmıştır..

   merhaba

   vildan Yorum 18:52 Mayıs 21st, 2018 de Yazılmıştır..

   güzel bir ortam eglnceli vakit gecirmek

   cenan Yorum 19:43 Mayıs 26th, 2018 de Yazılmıştır..

   herkesi bu salona beklerim saygının sevginin huzurun neşenin olduğu bir salon ben geldim çok mutluyum herkesin gelmesini beklerin gelen bir daha ayrılamayacak bir sitedir herkes gelsin tşkrler böyle bir sitede salonda olduğum için

   gamzeli09 Yorum 21:13 Mayıs 26th, 2018 de Yazılmıştır..

   slm doslun sevginin saygının oldu tek yer

   cenan Yorum 21:51 Mayıs 26th, 2018 de Yazılmıştır..

   slm arkadaşlar sitemiz harika sevgi saygı huzur mutluluk neşe dostluk la kaplıdır herkesi sitemize beklerim ben bir geldim dahada gidemedim sizleride ziyaretimize bekleriz tşkrlerrrrrrrrr

   gamzeli09 Yorum 20:55 Haziran 2nd, 2018 de Yazılmıştır..

   slm yıllarımın gectş tek salon herşeye ramen ilk göz ağrım olan salona hala cok seviyorum

   gamzeli09 Yorum 00:01 Temmuz 19th, 2018 de Yazılmıştır..

   herkez dayı olmuş kobradan başka

   gamzeli09 Yorum 00:10 Temmuz 19th, 2018 de Yazılmıştır..

   slm salon on numara yalakalar olmasa bikaç mikrop yüzünden salonu karmaşık edenler hariç solon deil site en eski sitedirşu anki site sahibvide hakkaniyetli kişidir bazı kişiler huzur bozsada site sahibi on numara adamgibi adamdır tek sorunu dostunu düşmanını bilmemesi her yüzüne güleni dost sanma kuyunu yüzüne gülenler kazıyo

   ali usts Yorum 23:14 Nisan 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

   merhaba ben ali

   abdullah Yorum 11:43 Nisan 28th, 2019 de Yazılmıştır..

   maksat güzel eylecelı fakıt geçırmek

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense