Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Balıkesir Okey Salonu

okeyegir
Balıkesir Okey Salonu sayfasına giren 1.389. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Balın çok üretildiği ve zengin olduğu yer, Balıkesir. Balıkesir’de malum ki Türkiye’nin bir şehridir ve okey oynamasını seven bir yerdir. Kahvehanelerde bulunan ve dört erkeğin bir masada oturup oynadığı bir oyun gibi görünüyor fakat herkes oynayabilir.
  Kız veya erkek hiç fark etmez. Öyle ki artık yurtlarda ve öğrenci evlerinde mutlaka okey vardır. Okey oynayarak herkes kafasını dağıtıyor ve eğleniyor.
  Çayınızı demleyip okey masasına oturup saatlerce oynayabilirsiniz. Saatin nasıl geçtiğini bile fark etmeyeceksiniz.
  Balıkesir’de okey sadece masa üstünde oynanmıyor, aynı zamanda bilgisayarda da oynayanlar çok vardır. Teknoloji geliştikçe malum, insanlar bilgisayar üzerinden birçok işlerini yapıyorlar artık ama masada oynamak kadar zevkli olmayabiliyor. Masada okey oynamak çok daha zevklidir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense