Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Çanakkale Okey Sitesi

okeyegir
Çanakkale Okey Sitesi sayfasına giren 1.701. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Çanakkale

  Tarihimize adını altın harflerle kazıyan ve kurtuluş savaşımızın kazanılmasında en büyük öneme sahip olan Çanakkale şehrimiz, Marmara bölgemiz de çok güzel bir coğrafyaya sahip olan bir boğaz kentimizdir.  Şehrin her tarafında Şehitlerimizden kalıntılar olan bu çok özel şehrimize ve insanlarına bir arada vakit geçirebilmeleri adına Sanal bir ev armağan etmek istiyoruz.

  Çanakkale okey oyunu salonları, güzel yöre insanının bir araya gelip, bir arada zaman geçirebilmeleri adına tasarlanmış olan bir projedir. Çanakkale halkını bir araya getiren bu özel projemizde, 24 saat boyunca kesintisiz olarak da okey oynanmaktadır. İsterseniz okey masalarında oyuna dahil olur ve okey oynama keyfini salonumuzda sürersiniz. İsterseniz de oyuna girmez sadece eş ve dostlarınızla muhabbet ederek vakit geçirirsiniz. Bu tamamen sizin keyfinize kalmış bir seçimdir.

  Çanakkale canlı okey salonları sayesinde uzun zamandır göremediğiniz dost, akraba ve arkadaş herkesle tekrardan karşılaşıp geçmişi yad etme imkanı da bulacaksınız. Çanakkale okey salonu sayesinde insanlar tekrardan buluşup, kaynaşma imkanına sahip olacaktır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense