Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Çat Kapı Okey Oyun Salonu

okeyegir
Çat Kapı Okey Oyun Salonu sayfasına giren 263.289. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Sevgili Okey4 Kullanıcıları Merhabalar

  Çat Kapı KıPır Kıpır Okey Taşları Şıkır Şıkır Eğlence Dorukta Fıkır Fıkır..

  Türkiyenin en güzel ve en güncel okey sitesinde çat kapı okey salonunu denediniz mi ?

  Türkiyenin en sıradışı okey salonu olan çat kapı okey salonu tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra yeni arkadaşlıklar kurmanında öncülük eden okey salonlarından birisidir.

  Çat Kapı okey salonunda daha keyifli zaman geçirmek istiyorsunuz öyle değil mi ? peki bunun için ne gerekiyor ? üyelik mi ?

  -Hayır

  Kayıt etmeniz gereken bir rumuz mu ?

  -Hayır

  Tamamen kullanıcı adı yazıp okeye bağlanıyorsunuz ve Çat Kapı nın geldiği an yeni arkadaşlıklarında gelebileceği gözden kaçırılmamalı

  Biz bu işi biliyoruz çünkü her zaman Çat Kapı Olan Okey Salonları Çat Kapı diye girer arkadaşlıkları Okey oynamak için doğru adrestesiniz hepinizi Okey4 Çat Kapı Odasına bekliyoruz Haydi İçeri.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

   emine Yorum 11:30 Mayıs 18th, 2018 de Yazılmıştır..

   sopet olsun

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense