Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Edirne Okey Yeri

okeyegir
Edirne Okey Yeri sayfasına giren 1.235. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun, okey oynayabilirsiniz, Edirne’de de oynayabilirsiniz. Yeterki dört kişi olsun ve bir tane okey takımı.
  Bir okey takımı olduktan sonra, isterseniz düz okey oynayabilirsiniz, isterseniz de 101 okey oynayabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur.
  Edirne okey oyunları diye bir şey yoktur. Sadece Edirne’de dört kişinin okey oynaması vardır. Bu yüzden, acaba Edirne’de farklı bir şekilde mi oynanıyor diye düşünmeyin. Siz okeyi nasıl biliyorsanız, Edirne’de de aynı şekilde oynayacaksınız. Tek unutmamanız gereken bir durum varsa, o da okeyin dört maksimum dört kişi ile oynandığı ve aynı zamanda en az iki kişi ile oynayabilirsiniz. Belki oyuncu bulamayabilirsiniz ve iki kişiye düşme şansınız olabilir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense