Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

En Güzel Okey Sitesi.

okeyegir
En Güzel Okey Sitesi. sayfasına giren 12.363. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  En güzel okey siteleri, En güzel okey oynama, En çok tercih edilen okey salonları neresi ?

  Sanal Alemde okey oynamak çok kolay birden fazla günümüzde okey siteleri mevcut, Yalnız siz aile ortamında bir okey oynamak istiyorsanız ve güzel okey sitesi arıyor iseniz. Tam yerindesiniz!

  İnternet’de en güzel okey sitelerinden bir tanesi ise Okey4.ORG’dur. Dilediğiniz zaman okey oyununa katılabilir herkezle okey oynayabilir, veya kendiniz bir masa açarak tek başınıza robotlarla okey oynayabilirsiniz ayrıca tüm salonlarımızda sizleri bekleyen onlarca kişi mevcut! lobi kısmında sohbete katılabilir ve dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.

  Okey sitesi ararken en çok nelere dikkat edilmesi gereklidir sizce? Bize göre okey sitesi bulmak her okey sitesine takılmak çok iyi bir şey değil, Her okey sitesinin ortamı size uygun olmayabilir ve sıkılabilirsiniz yalnız Okey4.ORG sitesinde sıkılmadan saatlerce okey oynayabilirsiniz ve bizim saatlerce okeyde kalan bir çok kullanıcımız mevcut.

  Sitemiz Aylık ortalama 200.000 ila 350.000 kişiyi ağırlamaktadır. Herkes yanılıyor olamaz. sizin okey siteniz burası.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense