Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Erzincan Okey Salonu

okeyegir
Erzincan Okey Salonu sayfasına giren 1.553. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ERZİNCAN’DA OKEY OYNA
  Erzincan ilimiz Doğu Anadolu bölgemizin büyük illerinden bir tanesidir. Erzincan insanı kendi halinde ticaret, tarım ve hayvancılıkla uğraşan bir halktır. Yörenin en çok tulum peyniri ünlüdür ve Türkiye’nin her yerinde satılmaktadır. Bu güzel yöremizin insanlarının kendilerine ait bir ortamları olması adına sitemiz bünyesin de onlara özel bir salon açmış bulunmaktayız.

  Sadece Erzincanlıların takıldığı, Erzincan canlı okey salonu, Erzincan insanına bizim küçük bir hediyemizdir. Yöre insanı burada rahatlıkla okey oynayabilecek ve okey oynarken de aynı zaman da keyifli sohbet edebilmenin tadına varacaktır. Erzincan da olup da uzun zamandır göremediğiniz akrabalarınızla burada bulaşabilirsiniz. Ya da uzun zamandır memleketten çok uzakta yaşamak zorunda kaldıysanız bir nebze olsun memleket hasretinizi gidermek ve aynı zamanda eş, dostla eğlenmek için Erzincan online okey salonları sizleri beklemektedir.  Salonlarımız da 24 saat boyunca kesintisiz online okey oynandığı gibi aynı zaman da yine salonlarımız da sabahlara kadar süren dost, arkadaş sohbetleri de devam etmektedir. Sizde salonumuza gelerek bu ortama eşlik edebilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense