Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Eskişehir Okey Odaları

okeyegir
Eskişehir Okey Odaları sayfasına giren 2.335. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ÖGRENCİLERİN EN ÇOK BULUŞTUĞU OKEY ODASI

  Okey insanların keyif zamanlarında en çok tercih ettiği oyunlardan biridir. Güzel vakit geçirirken sıkılmadan oynayacağınız bir oyunda oynamış olursunuz. Bunu internetten ücretsiz olarak oynarken de en çok okey oynayan grupları ziyaret edip, oyuncu kişilere bakmak istersiniz. Çünkü oyuncuların kalitesi ve güzel konuşması oyunun daha eğlenceli geçmesi demektir. Eskişehir okey oyna diyerek en eğlenceli okey odasınadahil olmuş olursunuz.

  Oyunculardan çoğu genç ve eğitim seviyesi yüksek olan üniversite öğrencilerinden oluşmakta.  Bu nedenden dolayı oyun oynarken herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız hatta muhabbet esnasında yeni şeyler öğrenme şansınız bile olabilir. Boş muhabbetler ile zaman öldürmeyeceğiniz hem de okey oynarken güzel vakit geçirebileceğiniz okey odasıdır. Eskişehir okey odası her zaman çok kalabalık ve her zaman çok rekabetli saatlerin geçtiği oyuncuların başarı uğruna saatlerini bilgisayarda harcadığı bir okey odasıdır. Bu yüzden çok maceralı bir okey oyunu oynanama şansını kazanabilirsiniz. Bu rekabet olurken kimsenin kimseye kötü söz söylememesi de ayrıca bir güzel durumdur.

  Öğrencilerin boş zamanı çoktur ama parası azdır bu yüzden çok büyük bir keyifle oynadıkları okeyi internet okey odasına dökerek daha büyük keyif haline getirmişlerdir bu yüzden sizde Eskişehir okey odası diyerek dahil olursanız çok keyifli insanlar ile saatler süren bir okey macerasının içinde kendinizi bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Hadi neden duruyorsunuz sizde bu keyifli odaya dahil olun ve okeyi baştan keşfedin.

   

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

   Ahmet Yorum 12:41 Temmuz 21st, 2018 de Yazılmıştır..

   Oyun oynamak vakit geçirmek için buradayım başarılar dilerm

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense