Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Hayal Kahvesi Okey Oyun Salonu

okeyegir
Hayal Kahvesi Okey Oyun Salonu sayfasına giren 64.228. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Hayalciler Merhabalar

  Bu Köşe Okey Köşesi Şu Köşe Müzik Köşesi Sağında Arkadaşlık Solunda Aşk Ortası HaYaL Kahvesi..

  Herkesin bir hayali vardır öyle değil mi arkadaşlar ablalar kardeşler abicikler 🙂

  hayal etmek kolaydır ama gerçekleştirmek zordur bunun için sosyal sitelerde hayal kahvesi adında bir çok yer vardır ama gerçek bir hayal kahvesine girmeniz için tamamen görsel anlamda lüks yerlerde oyun oynamanız gerekmektedir çünkü hayal kahvesinde okey oynamak cesaret ister.

  Hem hayal kurup hemde oyun oynamak anlamına mı gelir peki hayal kahvesi ?

  tabi ki de hayır, çünkü bu odada inanamıcaksınız hayal gücü çok yüksek insanlar okey oynuyorlar ayrıca hayallerini anlatıyorlar ayrıca büyük dostluklar arkadaşlıklar kuruyorlar neden sende bunlardan birisi olmayasın ki ? seni de en güzel hayal kahvesi odalarında okey oynamaya davet ediyoruz bu güzel oyun salonunu kaçırma.

  Şu anda ne isterdim ki. En sevdiğim müzik, yanımda arkadaşlarım,okey masasındayız karşımda Aşkım..Gülmek eğlenmek ama şu anda tek başınayım.. Sadece Hayal kurarak günümü bitirimek zorundamıyım.. Hayır ne kadar yalnız olursan ol, sakın üzülme. Okey oynayacağın sana zamanını dolu dolu yaşatacak bir site var aklımda..Hayal Kahvesi, Hayalini gerçeğe dönüştüren, Okeyin Müziğin tek adresi Hayal Kahvesi

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense