Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Isparta Okey Salonu

okeyegir
Isparta Okey Salonu sayfasına giren 1.768. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  En KEYİFLİ VE EN EĞLENCELİ OKEY OYUNU ISPARTA OKEY SALONUNDA!

  Akdeniz bölgesinin iç kesimlerinde kalan ve gülleri ile ünlü ilimiz olan güzel Isparta ilimiz, nüfus bakımından Türkiye’nin en büyük 29. İlidir. Şehir gül ve gül ürünleri ile adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bu güzel ilimizin gül kokulu insanları için zaman geçirip, eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde bir oyun salonu açmış bulunmaktayız.

  Isparta okey sitesi, tüm Isparta halkının rahatlıkla gelip, oyun oynayabileceği bir salondur. Ayrıca gurbette olup uzun zamandır memleket hasreti çeken ve memleketine gelemeyen gurbetçilerimiz içinde bir nebze de olsa hasretlerini giderebilecekleri bir ortamı onlara sunmaktadır.

  Isparta canlı okey salonumuz sayesinde, Isparta insanı sanal dünyanın içinde kendine ait bir ev sahibi olmuştur. Bu çatının altına tüm Isparta halkı sığabilmektedir. Hiç tanımadığınız Ispartalı hemşerilerinizle bu sayede tanışma fırsatı bulabileceksiniz. Ayrıca okey oyunu oynarken aynı masanın etrafında toplanmış olan 4 Ispartalı vatandaş olarak, yöreniz hakkında konuşup, yöre sorunları hakkında tartışmalar yapıp, çözümler üretme şansına sahip olacaksınız. Bu bizim Isparta halkına bir arada olabilmeleri adına vermiş olduğumuz küçük bir hediyemizdir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense