Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

istanbul Okey Sitesi!

okeyegir
istanbul Okey Sitesi! sayfasına giren 4.395. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Okey4.ORG En canlı ve en keyifli okey oynama sitesi, istanbul ilimizden katılan kullanıcılarımızı test ettik, Ortalama günlük 1000 kişi istanbul ilinden okeyimize katılıyor.

  İstanbul’dan okeye katılan kullanıcılarımız için özel bir oda açma talebi olur ise bunu da değerlendir tüm kullanıcılarımıza belirtmek isteriz.

  İstanbul’un trafiği çekilmez hiç bir zaman değil mi, Bunu İstanbullu olan halkımız çok iyi bilir saatlerde trafik’de beklemek, Saatlerce arabada kalmak hiç bir zaman çekilmez bizce de.

  Evinize geldiğinizde Ailenizle birlikte güzel bir akşam yemeği yediniz, Canınız sıkılıyor ne yapmalısınız bilmiyorsunuz.

  Biz size söyleyebiliriz. Okey4’da Güzel bir okeye başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı okey salonlarımız mevcuttur.

  Her salonumuzda onlarca kullanıcımız okey oyunu oynamakta ve yeni oyuncular aramaktalar, Sizlerde bunlardan birisi olabilirsiniz. Her akşam Sitemizde ortalama anlık online 500 kullanıcımız bulunmakta, Hepsiyle lobi’de genel bir sohbet edebilir veya özel’den görüşmek istediğiniz biriyle konuşabilir daha sonrasında okeye hemen başlayabilirsiniz.

  Okey’de kullanıcılarımız kendi aralarında Şarap, Rakı, Çay, Kahve, Su, Meyve suyu, Kola ikramları yapabildiğini biliyor muydunuz?

  Kullanıcılarımız kendi aralarında ikram’da bulunarak tan karşıdaki kullanıcıya puan ikramında bulunmuş olmaktadır. Peki Çay kaç puan, Kola Kaç puan gibi soracak olursanız eğer Lobi kısmına !ikram yazmanız yeterli olacaktır. Sistemimiz size Hepsi için puanlamasını gösterecektir.

  Bizler sizin için okeyi en keyifli hale getirmek için elimizden geleni yapmaktayız, Sizlerin kafasını dağıtmasını sakin bir gün veya bir akşam geçirmeniz için bizler devamlı çalışmaktayız.

  Okey oyunu sanal alemin ve hayatın hiç bir zaman vazgeçilmeyecek olan bir oyundur, Okey devamlı var olacak ve her zaman var olmaya devam edecektir. Bizler’de günden güne okeyimizi geliştirmekteyiz.

  Facebook okey ve Cep telefonundan okey oynanması ile alakalı yazılarımızda mevcuttur. onları da dilerseniz okuyabilirsiniz. Facebook’dan Cep Telefonun’dan Bilgisayarınızdan okeye ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

   

   

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense