Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kahvelerdeki Okey Oyunu

okeyegir
Kahvelerdeki Okey Oyunu sayfasına giren 1.181. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Millet olarak okey oyunu ata sporumuz desek abartmış olmayız sanırım. Kahvelerde orta yaşlı insanımız dur durak bilmeden oynarken daha gençlerimiz için bunun için daha çok kafeleri tercih ediyor. Ve internetin hayatımızdaki yerini göz önüne aldığımızda yaşlısı da genci de sanal âlemde online okey oynayarak zaman geçiriyor.

  Birçok sosyal platformda sunulan online okey dört kişi ile oynanan bir taş oyunu. Dört farklı renkten oluşan ve birden on üçe kadar olan sayıların olduğu taşlar ile benzer sıralar oluşturmaya dayanmakta. Toplam yüz altı adet taş, dört ıskata veya takoz olarak bilinen ve taş koymakta kullanılan araç ve bir adet zar oyunun ana elemanlarıdır. Dört renkten on üçlü seriye ‘sahte okey’ olarak adlandırılan ve üzerinde maçaya benzer bir şekil taşıyan iki adet taş eşlik eder. Bu taş ‘okey’ olarak adlandırılan ortaya açılan taşın bir üst taşına denk gelen ve oyun boyunca istenilen her taş yerine kullanılabilen taşın renk ve sayı bakımından yerini doldurmak amacıyla kullanılır. Okey oyunu genel olarak taktik, takip ve dikkat isteyen bir oyundur. Birden fazla sitede yine birden fazla çeşidi ile sevenlerine online olarak sunulan okey oyunu belki de internet üzerinden en çok oyundur. Tanımadığınız insanlarla internet üzerinden okey oynayabildiğiniz gibi aynı zamanda arkadaş da edinebilirsiniz. Oyun platformları bahisler yaratılması amacıyla oyunculara oyun paraları vermekte; bu oyun paraları da kazanılıp kaybedilmektedir. Ayrıca tek başına oynanabildiği gibi eşli olarak da oynanabilir.

  İnternette eğlenerek zaman geçirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan online okey, birçok sosyal platformda kolaylıkla bulunabilse de bazı platformların diğerlerine göre çok daha başarılı olduğu yadsınamaz bir gerçek.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense