Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kaliteli Okey Oyna

okeyegir
Kaliteli Okey Oyna sayfasına giren 1.698. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  En düşük donanıma sahip bilgisayarınızda bile yüksek performans ile oynayabileceğiniz bir yazılım. Artık donma yok, yoğun çabalar ile geliştirdiğimiz yazılım sayesinde bilgisayarınızın özellikleri ne olursa olsun en verimli ve en yüksek performansta sitemizden okey oynayabileceksiniz. Birçok kullanıcıların şikâyet ve istekleri üzerinde çalışma yaparak oluşturduğumuz bu muhteşem site, sizi sosyal hayata tekrar bağlayacaktır. Yeni donanımlara para vermenize gerek kalmadan okey4.org sitemizden kolaylıkla okey oynayın.

  Son sistem yazılım, en düşük sistem gereksinimleri ile artık oyunlarınız yarım kalmayacaktır. Kullanıcılar oyun donmalarından dolayı epey bir şikâyette bulunmuşlardı. Bunu göz önünde bulunduran geliştiricilerimiz, rakiplerini kıskandıracak bir yazılım üreterek kullanıcıların şikâyetlerinin son bulmasına yardımcı oldu. Artık sorunsuz bir şekilde hızlı ve kaliteli bir oyun sergileyebilirsiniz.

  Ayrıca sistemimize birçok yeni özellik eklenerek kullanıcıların ihtiyacı olabilecek her şey düşünülmüştür. Bu muhteşem oyunu okey4.org adı altında oynamanızı tavsiye ediyoruz. Birçok oyun geliştiricilerinin hep aynı tasarımda ve sistemde okey oyunu geliştirdiklerini söyleyebiliriz. Ancak insanlar artık aynı tasarımları ve aynı özellikleri görmekten sıkıldı.

  Okey4.org sizin farklı tasarımlarda ve sistemlerde, oyun oynamanızı size daha fazla zevk vereceğini düşündü ve uyguladı. Şimdi yeni tasarımı ile bu oyunu okey4.org sitemizden online olarak oynayabilirsiniz. Yurdumuzun dört bir yanından kullanıcısına sahip olan sitemiz, kalite ve seviyeli sohbet amacıyla filtrelenmiştir. Anlatmakla bitmek bilmeyen bu muhteşem sistemimizi denemenizi öneriyoruz. Bu seviyede siteleri bulabilirsiniz ancak, bu seviyede seviyeli arkadaşlık kurabileceğiniz bir site maalesef yok. Sistemimiz sayesinde yurdumuzun dört bir yanından sitemizi kullanan kullanıcılar ile tanışabilir, onlara okey de ne kadar iyi olduğunuzu, onları yenerek gösterebilirsiniz. Performansını sergile insanları kendine hayran bırak! En yüksek puanı topla sitemizin ana sayfasında profilin yayınlansın. Online okey keyfi hiç bu kadar güzel olmamıştı.

  Sistemimiz 2014 yılına özel güncellemeler yapılarak entegre edilmiş ve yeni özellikler eklenmiştir. Gün geçtikçe yeni özellikler eklenmesi kullanıcı memnuniyetini artırmaktadır. Memnun kalmak istiyorsan sen de burada okey oyna.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense