Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Karabük’te Okey Vakti!

okeyegir
Karabük’te Okey Vakti! sayfasına giren 1.676. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  KARABÜK’TE OKEY VAKTİ GELDİ HEMEN KATIL!
  Batı Karadeniz bölgemiz de yakın zamana kadara Zonguldak iline bağlı olan, sonradan il olan küçük ve şirin bir şehrimizdir.
  Karabük ilinin adı en çok Karabük Demir Çelik Fabrikası sayesinde ülke genelinde duyulmuştur. Halkın geçim kaynağı da büyük ölçüde kömür madenleridir. Maden işçilerinin yoğunlukta yaşadığı bir şehrimizdir. Ünlü Safranbolu evleri de yine bu şehrimizde yer almaktadır. Safranbolu evlerini ziyaret etmek için yerli ve yabancı turistler sürekli olarak şehre gelmektedir.
  Karabük ilimizin insanları son derece sakin ve kendi halinde yaşayan insanlardır. Bu güzel şehrimizin, güzel insanları için Karabük Okey Oyunu salonunu açmış bulunmaktayız. Karabüklülerin de artık sanal dünyanın içinde kendilerine ait bir dünyaları ve evleri bulunmaktadır. Karabük Okey Salonları ile hem okey oyununun keyfine varabilecekler hem de aile sıcaklığında, kendi insanlarının olduğu bir salonda doyumsuz sohbetin tadına varacaklar.
  Karabük insanı artık sanal dünyaya adım attığı zaman ne yapacağım diye düşünmeden, direk kendi mekanı olan Karabük okey salonlarına girmekte.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense