Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Konya Okey Oyun Salonları

okeyegir
Konya Okey Oyun Salonları sayfasına giren 3.060. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  OKEY OYNA, KAYNAŞ KONYA’YLA
  Konya denilince akla, herkesin bildiği üzere Mevlana geliyor. Mevlana ile ünlü şehrimiz Konya, İç Anadolu’da yer alan, en yaşanılası, en güzel kentlerimizden birisidir. Konya’da yaşam pahalı değildir. Rahat ve refah bir hayat sürdürülebilen Konya’da, ulaşım ve şehir yapılanması da gelişmektedir. Diğer şehirlerimize göre biraz daha muhafazakar bir il olan Konya’nın bu karakteristik yapısı, Konyalıların ve Konya’da bulunan kişilerin daha samimi bir şekilde birbirlerine bağlılığına neden olmaktadır. Konya okey oyunu salonları’na katılarak siz de bu bağlılığın bir parçası olabilirsiniz.

  Konyalılar ve Konya’da yaşayan insanlar birbirlerini sahiplenen, komşuluk ilişkileri gelişmiş, sıcak dostluklar kurulabilecek insanlardır. Eğlence yerleri ve sosyal hayatın, Batı, Kuzeybatı ve Güney bölgelerine göre daha az olduğu bilinmektedir. Bu nedenle insanlar aradığı zevki dışarıda çok bulamıyor. İşte bu noktada devreye Konya okey odaları giriyor.

  Konya okey odaları, Konyalılar’ın ve Konya’yı benimseyen insanların buluştuğu bir noktadır. Büyük bir şehir olan Konya’nın 33 adet ilçesi bulunuyor. 33 ilçeden insanla biraraya gelerek, aile ortamı kurabilir; kalıcı dostluklara ilk adımınızı atabilir; salonda bulunan diğer insanlarla kaynaşarak boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense