Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kral Umut Okey oyun Salonu

okeyegir
Kral Umut Okey oyun Salonu sayfasına giren 13.515. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Kral Umut Okey Salonuna Hoşgeldiniz

  Sitemizde tamamen ücretsiz okey oynamak için kral olmanız gerekmiyor elbette ama kendi içlerinde kral olan birçokta güzel okey oyuncusunun olduğunu biliyoruz sizlerde eğer ki kral bir okey oyuncusuysanız ben okeyin kralıyım benim üzerime kimse çıkamaz diyorsan o halde sen kral umut okey salonunda 1. olmaya layik bir insansın demektir ama bu, bu kadar göründüğü kadar basit olmuyor tabi ki bir okey salonunda kral olmak için sırasıyla puanları toplayıp sıralamaya girmen lazım bunun için ne yapmalasın peki ? sadece okey oynamaya başlamalısın okey oynamaya başladığın andan itibaren puanları tek tek topla ve en üst sıraya geç sonra odada ki herkes sana kral ım desin bu çok da zor değil kral olmak için sadece puan topla çünkü Kral Umut Okey Salonları Senin Yanında !

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense