Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Kütahya Okey Sitesi

okeyegir
Kütahya Okey Sitesi sayfasına giren 1.519. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Kim okey oynamasını sevmez ki. Herkes çok sever ve Kütahya’da bile birçok yerde oynanan bir oyundur. Hatta evlerde bile mutlaka bir okey takımı bulunur. Kütahya’da biliyorsunuz ki askeri bir bölge bulunur, Hava Kuvvetleri’ne bağlıdır ve birçok asker mutlaka serbest oldukları zamanda, okey oynamaktadır.

  Gerçekten çok zevkli bir oyundur. Okey takımları normalde ahşap veya plastikten yapılırken, Kütahya biliyorsunuz ki porselen ülkesidir ve dolayısıyla birçok porselen çanaklar, tabaklar ve benzeri ürünler üretilir. Bazıları porselen okey takımlarıda üretebiliyor. Zor ve genel olarak sadece süs olarak duruyor ama porselen okey takımları da bulabilirsiniz. Gayet hoş, parlak ve kaygan bir zemini olan okey takımları. Hediye olarak ta alabilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense