Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Muğla Okey Odası

okeyegir
Muğla Okey Odası sayfasına giren 1.411. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN GÜZEL  TATİL YÖRESİ MUĞLA’DA OKEY OYNA

  Ege ve Akdeniz bölgeleri arasında sıkışıp kalmış olan Muğla ilimiz, tam bir turizm cennetidir. Yaz aylarında akın akın turistin geldiği Muğla ilimiz de kışları hayat daha sakin bir şekilde geçmektedir. Muğla ilimizin en ünlü tatil beldesi de Bodrumdur. Bu güzel şehrin, sıcakkanlı güzel insanları için tatil sezonun da sıkılınca ya da kış aylarında hayat yavaşlayınca vakit geçirebilmeleri için sitemiz bünyesinde Muğla canlı okey salonunu açmış bulunmaktayız.

  Yöre insanı sıkıldığı zaman, eğlenmek istediği zaman buraya gelerek istediği gibi özgürce zaman geçirebilecektir. Muğla online okey salonları ile hayatın rutininden sıkılan insanlar çok keyifli bir ortamda kendi yöresinin insanı ile birlikte hem okey oynamanın tadına varacak hem de sabahlara kadar süren uzun hemşeri muhabbetleri ile zaman geçirebilecekler. Muğla okey salonlarına gelen Muğlalı vatandaşlarımız zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmemekteler. Muğla okey salonun da 24 saat boyunca süren okey turnuvaları ve salonda sürekli olarak sorunlarını çözmek için bekleyen online yöneticiler bulunmaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense