Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Mynet Okey Oyunu

okeyegir
Mynet Okey Oyunu sayfasına giren 39.584. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  İnternet’de Oynanabilcek En güzel okey oyunlarından bazıları Mynet Okey oyunu ve Çanak okey oyunudur hemen üye olmadan ücretsiz oynayın

  İnternet üzerinden en çok oynanan oyun hangisidir diye bir araştırma yapmaya kalksanız ilk sırayı kesinlikle okey oyunu alacaktır. Bunu test etmek için Google’de Okey yazmanız yeterli olacaktır. Sayfalarca okey sitesi karşınıza çıkacaktır. Buda okey oyununa olan yoğun ilgi ve alakanın bir kanıtıdır.

  Senelerdir liderliği kimseye kaptırmayan Mynet Okey yine aynı kalitesi ve kalabalık kitlesi ile okey oyunlarında bir numara olmayı başarmaktadır. Mynet Okey’in en çok oynanan oyunu da Çanak okeydir. Bugün birçok kişi sadece Çanak Okey oynamak için internete gelmektedir ve Çanak Okey fanatikleri de bulunmaktadır. Bunun da en önemli nedeni Çanak Okey, evde oynadığınız okey oyununun keyfinin aynısını hatta daha fazlasını internet üzerinden sizlere sunmaktadır.

  Mynet Okey senelerdir Çanak Okey sayesinde okey siteleri arasında ki liderliğini korumuş bir oyun sitesidir. Çanak okey oyunu bugün sosyal paylaşım siteleri üzerinden de oynanan bir oyundur. Facebook’tan Çanak Okey uygulamasına bağlanıp, istediğiniz zaman kendinizi oyunun içinde bulabilirsiniz. Facebook kullanıcılarının en çok talep gösterdiği oyunların başında Çanak Okey gelmektedir.

  Sadece Facebook’tan da değil, bugün mobil cihazlarınıza da uygulamayı indirip, istediğiniz zaman cebinizden çanak okey oyununa dahil olabilirsiniz. Çanak okey uygulaması gerek bilgisayardan oynansın gerekse cep telefonu vasıtasıyla oynansın her halükarda ücretsiz olarak oynanan bir oyundur. Yani Mynet okey’e girip, Çanak Okey oynamak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

  Mynetin çok ünlü oyunu olan Çanak okey, okey4.org sitemiz bünyesinde de günün 24 saatinde canlı bir şekilde oynanmaktadır. Okey fanatiklerinin müptelası olduğu Çanak Okey salonlarımız tam doluluk seviyesinde oyunculara hizmet vermektedir. Ayrıca okey oynarken yaşanan en büyük sıkıntılardan bir tanesi olan site kaynaklı oyunun kopması veya kesintilerin yaşanması gibi problemlerin hiçbirini okey4.org sitemizde yaşamayacaksınız. Kesintisiz Çanak Okey oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemize gelerek online olmanızdır.

  Sitemizde oynanan Çanak okey oyununda kesinlikle hiçbir ücret talebimiz olmadığı gibi oyuncuların rahatlığı içinde elimizden geleni yapmaktayız. Mynet Okey’in en ünlü oyunu olan Çanak Okey artık okey4.org sitemizde de 24 saat boyunca oynanmaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense