Okey4

Users  Türkiye'nin en kaliteli okey adresi olan okey4 huzurlu bir ortamda ailelerinizle, dostlarınızla okey oynunun tadına doyamıcaksınız. En güncel okey sitesi olan okey4 size heyecan katmaktadır.Sizde hemen vip salonlardan bir tanesini denemek için salon girisi yapmalısınız.Bedava okey oynamak için tek yapmanız googleye girerek okey4 yazmanız Bedava üye olmadan okey oynamak istiyenlere hemen okey oyna.Hemde bedava...Okey oyununun internette oynanan ilk okey sitesi.
İndir  Oyuna başlamak için bilgisayarınızda Java yüklü olması gerekmektedir. Java programını güvenli bir şekilde sitemizden yükleyebilirsiniz.Java proğramınız yok ise okey oyunu çalışmamaktadır.
Dikkat  Okey4.org okey salonlarında site kurallarına uymayıp uygunsuz hareketlerde bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatılabilir ve tarafımızdan üye kayıtlarını kanıt göstermek için saklar.Lütfen site içersinde küfürlü şekilde asla konuşmayın.
Posta  Salon içersinde okey oyunu ile alakalı sorunlarınızı salon Operatörlerinden destek alarak cözümlersiniz.Her türlü şikayet ve önerilerinizi mail atarak yada Ziyaretci Defterine not bırakabilirsiniz.Şifrelerinizi ikinçi bir kişiye asla vermeyiniz.

okey
Tüm Hakları Saklıdır Kopyalanamaz veya Benzeri Yapılamaz.Copyright ©2009-2014 Okey4.org
| okey oyna