Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Siirt Okey Keyfi

okeyegir
Siirt Okey Keyfi sayfasına giren 1.923. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  SİİRT OKEY SALONU EN İYİ OKEYCİLER BURADA TOPLANDI SİZİ BEKLİYOR…

  Güney Doğu Anadolu bölgemizde yer alan içinde kürdü, Türkü, Arap’ı bir arada asırlardır yaşayan, çok güzel bir kültür mozaiğine sahip olan, bir ilimizdir Siirt. Bu güzel şehrimizin, güzel insanlarının çok fazla sosyal aktivite yaşayabilecekleri ortamları bulunmamaktadır. Bizde bu açıklarını kapatmak, keyifli bir ortamda eğlenmelerini sağlamak amacıyla, Siirt okey salonu açarak onlara hediye ettik.

  Siirt okey sitesi ile istedikleri zaman sanal ortamın içinde kendi salonlarında okey oynamanın keyfini sürecekler. Kadın, erkek ayırt etmeksizin herkesin bir arada oturup, birlikte sohbet ederek, okey oyunu oynama şansına sahip olduğu salonumuz sadece Siirtli hemşerilerimize özel olarak yapılmıştır. Siirt’ten çok uzakta, uzun yıllardır gurbette olup da memleket hasreti çeken Siirt insanının da bir nebze olsun bu hasretini gidermek ve bulundukları ortamın tadını çıkartmak en doğal haklarıdır. İşte bu Siirt Okey salonları sizlere bu fırsatı sunmaktadır. Bu salonda amaç sadece okey oynamak değil. Aynı zamanda Siirt insanını buluşturmak, bir arada tutmak ve eğlendirmektir. Hasret gidermek için bundan güzel bir ortam bulamazsınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense