Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Sıkça Sorulan Sorular

Okey4.ORG Kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz yardım sayfamızdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1 – Nickimi Nasıl kaydebilirim ? 

– Değerli Kullanıcımız Nick(Kullanıcı adı)nızı sisteme giriş yaparken nick ve şifre alanları gelecektir eğer ilk kez okey sistemimize giriş yapıyor iseniz başlangıçta sadace nickinizi yazabilir daha sonra ise sizden şifre ve e-posta bilgileri istencektir, Bunları doğru bir şekilde doldurup okeye giriş demeniz yeterli olacaktır.

Nickiniz kayıtlanmış olacak ve daha sonraki girişlerinizde girişte Nick ve şifre alanlarını doldurup avatar seçip giriş yapabilirsiniz.

2 – Birisi Bana Argo Kelime veya Reklam Gönderiyor ne yapabilirim ? 

– Size Gelen bir argo kelime veya reklam söz konusu ise bu konuda salon içersinde yer alan Kırmızı renkde bulanan yönetici arkadaşlarımıza durumu iletebilir ve kendilerinden yardım taleb edebilirsiniz.

3 – Nick Şifremi Unuttum ne yapabilirim ? 

– Nick Şifrenizi unutmanız durumunda salon içersinde bulunan yöneticilere durumu bildirebilir yardım isteyebilirsiniz veya sekershellcomtr@gmail.com adresinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

4 – Nickim Başkası Tarafından Ele Geçirildi Ne Yapabilirim ? 

– Üstte belirtmiş olduğumuz durumla aynıdır, Yönetici arkadaşlara ulaşarak yardım taleb ediniz veya bizlere sekershellcomtr@gmail.com adresine mail atiniz.

5 – Hile Yapılıyor Bunu Size nasıl bildirebilirim ? 

– Sistemimiz oldukça güvenlidir, hilelere kesinlikle yer verilmemektedir yalnız bir kullanıcı birden fazla nick ile oyun oynayarak hile yaptığını düşünüyor iseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresimize mail atabilirsiniz.

 

Şimdilik bilgiler bu kadar sizde aşağıda yer alan yorum yapın kısmından bize sormak istediklerinizi sorabilirsiniz..

 

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: