Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Tekirdağ Okey Oyunu

okeyegir
Tekirdağ Okey Oyunu sayfasına giren 2.475. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Nerede olursanız olun, Türkiye’nin her yerinde okey bulabilirsiniz. Okeyin oynanış şekli aynıdır, hiçbir yerde değişmez ama belkide okey oynarken yanınıza alacağınız çerezleriniz ve içecekleriniz farklı olabilir, zaten kişi olarak mutlaka farklı olacaktır. Tekirdağ biliyorsunuz ki rakı memleketidir.

  Tekirdağ rakısı adı verilir. Okey oynarken, eğer erkekler arasında oynanıyorsa, rakılar yudumlanarak oynanabilir. Elbette erkek ve kadın fark etmeksizin oynayabilirsiniz fakat Tekirdağ gibi bir yerde mutlaka her köşede okey oynayanları bulabilirsiniz. Sizde okey oynayın, ister Tekirdağ’da isterseniz başka bir yerde. Eğer alkol kullanan birisiyseniz, Tekirdağ’da okey oynamak sizin için iyi gelebilir. Bu yüzden Tekirdağ giderken, yanınıza okey takımınızı alın, Tekirdağ’dan mutlaka üç kişi daha bulabilirsiniz ve rakınızla beraber güzel bir oyun oynayın.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense