Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Tunceli Online Okey

okeyegir
Tunceli Online Okey sayfasına giren 2.089. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  TÜRKİYENİN EN GÜZEL YÖRELER DİYARI TUNCELİDE ONLİNE OKEY OYNA.

  Tunceli şehrimiz Doğu Anadolu bölgemizde dağlık bir kesimde yer almaktadır. Dağlık ve kırsal bir araziye sahip olduğu için de çok fazla gelişme kayıt etmiş illerimiz arasında yer almamaktadır. Bu nedenden dolayı insanları, çok fazla sosyal bir aktivite yapabilecekleri bir coğrafyada yer almamaktadırlar. Yöre insanının zaman geçirip daha iyi eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde açmış olduğumu Tunceli okey oyna sitesi ile bu açıklarını kapatmayı hedefledi.

  Yöre insanı artık sanal dünyanın içine girdiği vakit nerde zaman geçireceğim, ne yapacağım kaygısından çok uzun kendi ortamında, kendi insanları ile vakit geçirmenin tadını yaşamaktadır. Tunceli canlı okey salonu ile günün istediğiniz vaktinde okey oyununa dahil olup, istediğiniz gibi okey oynayabilirsiniz. Günün 24 saatinde de salonlarımız dolu olup, oyuncu bulma, arama gibi sıkıntılar yaşamadan oyun oynayabileceksiniz. Tunceli halkının sanal dünya üzerinden buluşma noktası olan okey salonları, dünyanın her tarafında yaşayan Tunceli insanı için güzel bir ortam sunmaktadır. Hem okey oynayıp hem de memleket hasretlerini giderdikleri tek adres.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense