Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Ustalar Okey Oyun Salonu

okeyegir
Ustalar Okey Oyun Salonu sayfasına giren 248.984. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Sevgilerle Hoşgeldiniz. İster Acemi İster Usta Ol Ama Ustalarda Okey Oynamanın Keyfini Sakın Kaçırma.. Usta Çırak İlişkisi senelerdir tartışılır tartışılır tartışılır sorunları bir türlü bitmez bunu hepimiz bir türlü yaşamışızdır ama öyle ama böyle 🙂 Usta her zaman kendini üstün görür çırak ise kendin ezik hisseder senelerdir çıraklar hiç bir şekilde usta olamazlar kendi ustalarının yanında ama çıraklar ustalarından daha zeki olduklarını bilirler onlar için gerekli olan tek şey ise bir fırsat vermektir. Bizde çıraklara artık ustalarına nasıl oyuncu olduklarını ne kadar akıllı olduklarını gösterme fırsatını sunuyoruz hemen ustalar okey salonlarına gir ve çırak olmadığını ispat et işte sana fırsat ! Usta Çırak İlişkisi Bu Salonda Son bulsun ! O Halde Odaya Giriş Yap ve Konu Kapansın Haydi Okey Oynamaya :)))

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense