Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Basit Yöntemlerle Güzel Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz!
Basit Yöntemlerle Güzel Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz!
Biz kadınlar her zaman güzel görünmek isteriz fakat günlük yaşantımız yoğun bir tempoda ise cildimizin güzelleşmesi ve daha iyi görünmesi için yeterli derecede vakit ayırıp cilt bakımı yapamayız. Ama hergün uygulayabileceğimiz basit birkaç yöntemle olduğumuzdan daha güzel görünebiliriz.
Bunlardan bir kaçını sizinle paylaşmak isterim.
-Yüzünüzü her zaman soğuk su ile yıkayınız. Bu size daha canlı ve diri bir yüze kavuşmanız da yardımcı olacaktır. Hatta tüm cildinizde bunu uygulamaya çalışın.
-Boynunuzda herhangi bir rahatsızlık yoksa yüksek yastıkta yatmaya özen gösterin. Alçak yastıkta yattığınız zaman vücudunuzdaki sıvılar ve asitler gözeneklerde birikir ve kısa bir süre sonra  cildinizde sivilce ve siyah noktalar oluşur.
-Geceleri saçınızı at kuyruğu bağlayarak uyumaya özen gösterin. Açık saçla uyuduğunuz zaman yüzünüze gelen saçlarınız gözeneklerin kapanmasına neden olur ve gözenekler nefes alamaz bu durumda kısa kısa sürede sivilceye ve pürüzlere sebep olur.
-Gülümsemekten korkmayın. Gülümsemek kırışıklığa neden olur kelimesini hafızanızdan silin. Gülümsemek sizi pozitif tutar ve mutluluk hormonu güzellikte çok etkilidir. Ayrıca gülümsemek elmacık kemiklerinizin yükselmesine ve cildinizin gergin durmasına yardımcı olur.
-Uyku düzeni çok önemlidir. Düzensiz uyku cildinizi olduğundan yaşlı ve soluk gösterir. Uykusuz kalmaktan kaçının.
-Cildinizi dinlendirmek ve kan dolaşımını hızlandırmak için yüzünüzü yıkadıktan sonra birkaç dakika parmak uçlarınızla masaj yapın. Bu masaj cildinizi canlandırmanız da size yardımcı olacaktır.
BİLGİLER
tarafından 21 Nisan 2014 - 14:15 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 719 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: