Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Bir Dizi Aşkı Daha
Bir Dizi Aşkı Daha

Kara Para Aşk dizisinde kim arasında aşk yaşandı?Engin Akyürek ve Tuvana Türkay arasında aşk mı yaşanıyor?Engin Akyürek ve Tuvana Türkay kimdir?Engin Akyürek ve Tuvana Türkay nerede yakalandılar?

Engin Akyürek ve Tuvana Türkay

Kara Para Aşk dizisinin güzeller güzeli başarılı oyuncusu Tuvana Türkay ve yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek arasındaki arkadaşlıklarını dizi dışına taşıdılar.

Bağdat caddesin de yemek yerken yakalanan Engin Akyürek ve Tuvana Türkay genellikle sevenlerinin yoğun ilgisi ve habercilerin pek olmadığı Anadolu Yakasının da gezidikleri söyleniyor.

Ankara da doğan 32 yaşında olan Engin Akyürek başarılı bir dizi ve sinema oyuncusudur.Daha önce Yabancı Damat,Kader,Bir Bulut Olsam,Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi televizyon dizilerinde oynamıştır. Küçük Bir Eylül Meselesi sinema filmin de 2014 de vizyona giren film de Farah Zeynep Abdullah ile birlikte başrol oynamışlardır.

Güzel oyuncu Tuvana Türkay 1990 İstanbul doğumludur.Daha 9 yaşında oyunculuk kariyerine reklam filmleri ile başlamıştır. Cumhur Cemaat,Kollama,Ayrılık Aşkta Ve Savaşta Filistin,Yer Gök Aşk gibi bir çok dizide oynayan güzel oyuncu güzelliği kadar diziler de oynadığı karakterlerle sevenlerinin kalbine taht kurmuştur.

Engin Akyürek ve Tuvana Türkay aşkı ne kadar sürer bilmiyoruz ama umarız evlilik yolunda ilerlerler.Engin Akyürek ve Tuvana Türkay hayranları bu işe ne der çifti birbirlerine uyumlu bulurlar mı bu soruları ilerleyen zamanlar da cevaplarını alacağız.Kara Para Aşk dizisinde başlayan bu beraberlik umarız bitmez ve evlilik yolun da ilerler.

 

Tuvana Türkay Resimleri

Tuvana Türkay4 Tuvana Türkay5 Tuvana Türkay3 Tuvana Türkay1 Tuvana Türkay

 

 

BİLGİLER
tarafından 09 Mayıs 2014 - 22:12 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.984 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: