Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Engin Altan Düzyatan Nişanlanıyor
Engin Altan Düzyatan Nişanlanıyor

İzmir doğumlu ve 34 yaşın da olan Engin Altan Düzyatan İzmir Karşıyaka doğumludur.1 Milyon Canlı Para adlı bir yarışma programı sunmuştur.Oynadığı diziler Son, Şen Yuva, Kapalı Çarşı, Cesaretin Var Mı Aşka?, Bir Bulut Olsam, Hürrem Sultan gibi bir çok dizi de rol alan yakışıklı oyuncu aynı zaman da Romantik Komedi, Beyza’nın Kadınları, Anadolu Kartalları, Romantik Komedi 2, Cennet, Cin Geçidi, Mezuniyet, Kalbin Zamanı, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi bir çok sinema filmin de oynayan geniş bir hayran kitlesine sahip olan Engin Altan Düzyatan bildiğiniz üzere gölünü Türk Sinemasının başarılı güzeller güzeli Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar’a kaptırmıştı.

2010 yılında eski eşi Batu Aksoy ile evliliği biten Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan  yarın akşam nişanlanıyorlar.Düğünü yaza yapmayı planlayan Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan Nişantaşın da Frankie adlı mekanın da yapılacak olan ve yarın akşam olan nişan töreni ile evlilik yolun da ilk adımlarını atacaklar.

Magazincilerin peşlerini bırakmadığı her gittikleri mekan da yalnız bırakmayan magazinciler bakalım nişan görüntülerini de çekip hayranları ile paylaşacaklar mı? Umarız en yakın zaman da evlenirler.Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan mutluluklar diliyoruz. Nişan törenlerine kimler davetli nişan yüzlüklerini kim kesecek yarın akşam göreceğiz.Neslişah Alkoçlar kendine örnek aldığı ananesi olan Hülya Koçyiğit nişan yüklüklerini kestirecek mi hepsini yarın akşam göreceğiz.

 

 

BİLGİLER
tarafından 10 Mayıs 2014 - 01:45 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.231 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: